Equilibra

Ár:   1599 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet feltöltötte: szzh01, az összetevőket feltöltötte: Verkaaa, Módosítva: 2016. július 5.

Kategória:   Dezodorok

30% aloe verát tartalmazó összetételének köszönhetően az Equilibra® Aloe Deo-Stift frissítő hatású, gyengéd dezodor.

noradrenalin

2019. december 4.

Imádom, örülök, hogy rátaláltam. Régóta keresgélek alumínium mentes deot és azt hizsem ez az első ami bevált. Nem szeretem a belenyúlkálós tégelyesek ez sokkal egyszerűbb. Nálam újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 4.

nmelinda19

2019. november 14.

Én csak jót tudok elmondani erről a termékről! Imádom!
Régóta kerestem a megfelelő izzadásgátlót, hát most rátaláltam.
Kicsit drágább a ismert márkák izzadásgátlóihoz képest, de nekem nagyon sokáig elég!
Nálam újra vevős!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 14.

Én csak jót tudok elmondani erről a termékről! Imádom!
Régóta kerestem a megfelelő izzadásgátlót, hát most rátaláltam.
Nálam újra vevős!

Annie87

2019. október 17.

A golyós verziójával együtt érkezett hozzám tesztelésre. Az egész jól szerepelt, a stiftről viszont sajnos ezt nem tudom elmondani. Az illata kellemesebb ugyan, de a hatásfoka messze elmaradt tőle. Jól kenhető, nem hagy foltot, de nekem még egy laza napon sem volt elég, többször újra kenve sem. Az összetevői is lehetnének jobbak, igaz, hogy alumínium mentes, de pl a propylene glycol sem túl szerencsés. Sajnos a golyós verzióval szemben ez nem újra vevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 17.

rtteszvesz

2019. október 2.

Tesztelésre kaptam. Nagyon szeretem a stifteket, jobban, mint a roll-onokat. Sajnos nem újravevős nekem. Nem vagyok izzadós, de sem az illata nem tartott sokáig,sem a hatása nem volt nagy szám. Nagyon kemény is kellemetlen kenni. Jó összetevőlista, de nem adnék érte pénzt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 2.

zahraa

2019. szeptember 15.

Tesztelésre kaptam, amit ezúton is nagyon szépen köszönök!
Nagyon kellemes illatú kis deo, kifejezetten natúr. Nem hagy foltot a ruhán, viszont nekem elég kevés volt, éreztem hogy izzadok alatta.
Nem tömített el pórusokat, nem pirosodtam ki tőle, tehát önmagában a termékkel ilyen probléma nincsen, kíméletes, és lehet hogy valakinek ez elég egész napra, de nekem egy óra után kényelmetlen érzés volt. Jó ideje próbáltam, nem egy nap után jövök ezzel a véleménnyel, reméltem hogy csak én mozgok túl sokat, de a lazább napjaimban is ez történt, ezért a 3 csillag. Ez a stiftes verzió nekem jobban bejött mondjuk, mint a roll-on.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 15.

Tesztelésre kaptam, amit ezúton is nagyon szépen köszönök!

dettusbettus

2019. augusztus 29.

Nagyon bevált, már nem is akarom a régi deomat használni. Korábban is alumínium mentes deot használtam, így nekem nem okozott gondot az átállás, nem voltak kellemetlen szagok. Az illata kibontáskor erős, de 2-3 nap alatt elillan a markáns szag, és utána egy kellemes, visszafogott illat marad. És kifejezetten nagyon örülök annak, hogy nem lehet erősen érezni, nem szeretem, amikor egy izzadásgátló határoz meg.
És meg kell védenem, ugyanis ennek a terméknek az a lényege, hogy semlegesíti a szagot és szabályozza az izzadást, tehát izzad mellette az ember, de nem úgy, mint egy ló. De cserébe nem mérgezzük magunkat alumínium sókkal. Nekem megér ennyit az egészségem.
Köszönöm a Krémmániának, hogy tesztelhettem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 29.

Köszönöm a Krémmániának, hogy tesztelhettem!

pillangolany7

2019. augusztus 9.

Nagy reményeket fűztem hozzá, mert itt csupa jó véleményt olvastam róla, de sajnos csalódás. Az illata felkenés utána kb. azonnal elillan, nálam már a reggeli sétát se bírta ki, se illatosítás, se izzadásgátlás szempontból. Sajnálom, de nekem nagyon nem érte meg.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 9.

bstar

2019. augusztus 6.

Tesztelésre kaptam, három hét használat után az alábbiakat tudom mondani:
Az illata uniszex, kellemes. Szilárd gél állagú, könnyen kenhető, nem törik, nem lehet túl sokat felkenni belőle, nem "úsztat" el, mint a golyós vagy zselés dezodorok. Sajnos szagsemlegesítő hatása kvázi nincsen, az izzadásgátlásban sem jeleskedik. Combhajlatban, háton, és hasonló helyeken fogom elhasználni, ahol a szagtalanítás nem szempont.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 6.

Tesztelésre kaptam, három hét használat után az alábbiakat tudom mondani:

mafalda

2019. augusztus 3.

Tesztelésre kaptam, köszönöm!!! 😘
Nagyon bejött, épp mint a roll-on társa. Az illata finom, bár használat után semleges, ez sztem azért jó mert így tényleg unisex, ráadásul illatozásra ott vannak a parfümök.
A pólóimat is kímélte nem sárgultak meg, tényleg simán kibírok egy egész napot úgy hogy nem kell frissítenem és profin gátolja az izzadást. Örülök, hogy ilyen nagy melegben volt szerencsém kipróbálni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 3.

Tesztelésre kaptam, köszönöm!!! 😘

Bambusz92

2019. augusztus 1.

Na nálam kihívás egy dezodornak teljesítenie. Megkaptam, tök jó állag, fincsi illat. De semminemű izzadság gátló hatása nincs. Semmi. Felkened minden jó, aztán már egy kis izzadás után is egyből átüt rajta a saját szagod. Egy munkába utazást nem bír ki reggelente amikor még nincs is olyan meleg. A golyós formája meg eszméletlen büdös. Vagy csak én kaptam selejtet. A lényeg ha nagyon izzadós vagy ne vedd meg. De ha nincs rá hajlamod akkor annak biztos jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 1.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice