Erboristica

Ár:   2500 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Myropolium, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: ircsi, az összetevőket feltöltötte: pacsalia, Módosítva: 2018. október 25.

Lelőhely:   Myropolium, online
Kategória:   Tusfürdők

Tápláló és hidratáló hatású, ideális a megviselt és vízhiányos bőr számára. Aloe vera-tartalma hidratálja és ásványi anyagokkal látja el bőrét, a mandulaolaj pedig táplálja és feszessé teszi azt.

thenorinori

2020. július 7.

Csodálatos összetevői és csodálatos illata van - tusolás után puha, táplált tapintású a bőröm, nincs viszketés, plusz én is és a lakás is mandulaillatba burkolózunk... Nagyon sokáig kerestem olyan tusfürdőt, ami SLES és egyéb katyvarék mentes és mégsincsen "füvesasszony" szaga... Végre megtaláltam ezt a márkát, bár hamarabb tettem volna! Mérsékelten habzik, de azért habzik - folyósabb, de nem pocsékolósan.
Tudom, van benne parfüm, de a testemen ez számomra nem okoz bőrproblémát.
(Még mindig szebb összetevői vannak, mint a rózsaszín, basic J&J babatusinak, amit 8 év után erre cseréltem - magasan kenterbe veri!)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 7.

Tudom, van benne parfüm, de a testemen ez számomra nem okoz bőrproblémát.

lauran

2018. december 28.

Száraz bőrömmel állandóan keresem az igazi tusfürdőt. Úgy tűnik megtaláltam. Nem szárít, sőt, táplál. Hidratálok persze utána. Illata régmúlt korok valamelyik Amo szappanjára emlékeztet. Nagyon jó élmény a fürdés ezzel a termékkel. Hamarosan veszek más tusfürdőt is a márkától, és a mandulaolajra is szemet vetettem. Talán lehetne kisebb kiszerelés is, én minden kozmetikumból a kis kiszereléseket vadászom, így picit ijesztő ennyi mennyiség, főleg, hogy nagyon tömény, kevés fogy egy alkalommal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 28.

redheadvrouw

2018. december 27.

Az elso termek a markatol amit kiprobaltam, a husveti olasz utamon szereztem kb. 3 euroert.
Nagyon megszerettem es akarhanyszor megerzem az illatat a kellemes olasz tavaszi ido jut eszembe es maga ez az utazas. Olyan illata van, mint egy nagyon finom szappannak. Sajnos az en borom nem birja oket, sose furodtem szappannal, de szaglaszni szeretem a jobbnal jobb illatokat. Nagyon letisztult mandulas, mint amikor a viragzo mandulafa illatat hozza a szel. Szoval semmi marcipanos beutes hala istennek. Egy hosszu nap utan abszolut nyugtato hatassal van az idegeimre. Egyetlen negativumot tudnek irni, de ez az en hibambol fakad. A kicsi furdoszobamban a zuhanyzo felso polcan taroltam a tobbi tusfurdommel egyutt es bontas utan par hettel eszrevettem valami mellekszagot amikor a flakonba szagoltam. Ha felhabositom mar alig erezni. Mivel nagy mennyiseg elhasznalom igy is, csak jo tanacskent irom, hogy ne taroljatok gozben. Ettol fuggetlenul amint elfogy tervezem ujravasarolni es mas illatokat kiprobalni a markatol.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 27.

Cintia04

2017. november 6.

Legjobb tusfürdő amit valaha használtam! Alapjáraton nagyon érzékeny bőröm van és amint beköszönt a hideg folyton kiszárad kezem, lábam, testem mindenem! A tusfürdők ezen meg csak szárítanak, húzódik a bőröm teljesen kényelmetlenné válik a bőröm ezekkel a hideg évszakokkal de ez a tusfürdő egy csoda ha csak önmagában is használom testápoló nélkül finom illatú, puha, selymes lesz a bőröm és nem száradok ki. Szépen tisztít és hidratál! Nagyon finom krémes, mandulás illata van! Nekem egyértelműen ez most a legjobb tusfürdő!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 6.

altair

2016. április 19.

Sűrű ezért kevés kell belőle, finom illata van, nem szárítja a bőrt, mi kell ennél több :) Utána még plusz ápolásnak az Erboristica mandulaolaját szoktam használni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. április 19.

sztikke

2016. január 15.

A kedvenc tusfürdőm! Végre egy finom illatú, SLS-mentes tusfürdő, amitől nem viszketek, és még gazdaságos is! A zöld teással felváltva használom, mindkettőt imádom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 15.

bogibooo

2014. július 27.

Elég kiadós mennyiség, és az ára sem annyira vészes. Nem szárítja a bőrömet és a reggeli edzés utáni tusolásnál élénkít is. Nem tudok róla semmi különlegeset mondani,hisz csak egy tusfürdő de én mégis vissza-visszatérek hozzá.:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 27.

Nomacs

2014. január 19.

Szeretem! :) Finom illat, nem szárítja a bőrömet, és szép összetevők. Ezzel kompenzálta is a magasabb árat :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 19.

annapanni

2013. július 4.

A neroli tusfürdőhöz hasonlóan édes az illata. Az 1800Ft körüli árat kompenzálja, hogy 300ml-es:) Nagyon kedvesek a boltban, mindent megmutogatnak, mindenből van kinyitva és lehet próbálgatni. Hosszú távon megunható, kár, hogy nincs kisebb méretben. Ha elfogy, nem hinném hogy pont ugyanezt veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. július 4.

hajasbaba

2013. július 4.

Tényleg nagyon jó illata van, olyan kis visszafogott, kellemes, természetes. Habzani alig habzik, de ez engem nem zavar. Egyáltalán nem szárít, nem is viszketek tőle. Én is elsőre szerelembe estem vele és tuti állandó termék lesz a fürdőszobámban. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 4.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice
Vitaminok: Panthenol

Rizsből készült bőr és hajkondícionáló anyag.

Rizsből készült bőr és hajkondícionáló anyag.