Ermenegildo Zegna

Ár:   69 900 Ft   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: herakut, Módosítva: 2019. november 7.

Ár:   69 900 Ft

"Figyelem felkeltő, Érzéki, Kifinomult. Bársonyos és komplex, az írisz és ibolya adta gazdag textúrának a jázmin és pézsma ad modern hatást. A Zegna kézzel szedett bregamotja kifinomult frissességet visz a fás, virágos kompozícióba. Ez egy igazán egyedi és mély benyomást hagyó illat. Viseld egy elegáns fehér inggel és ellenállhatatlanul puha kasmír pulcsival, miközben egy szabadtéri kávézóban kapucsínót kortyolsz."

herakut

2019. december 24.

Nagyon finom kifinomult illat, elképesztően tisztán lehet érezni, hogy egy kiváló luxus parfüm összetevőiben!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 24.