Escada

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: buttercup, Módosítva: 2012. június 23.

Lelőhely:   parfümériák, online

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös

Illatjegyei: alma,körte,gyöngyvirág,lime,ámbra

Borvick

2019. szeptember 11.

Ez az illat valami fantasztikus!
Volt 2000-ben egy Escada-m(azóta is keresem:)) mivel összetévesztettem az üvegeket, nah igen volt zöld bőven:) ezt is beszereztem. Abszolúte nem volt csalódás. Először valami borzalom, de ahogyan beszippantja a bőröm, valami egyedi, klassz aroma lesz belőle. Nos, volt szerencsém már pár pár illathoz(luxuskategóriásokra gondolok), de ehhez hasonlóhoz még nem volt szerencsém. Beszerzem:) s keresem a további Escada-kat a Margarita Ley kiadásban..

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 11.

Ez az illat valami fantasztikus!

sminkesmas

2014. november 23.

Hát az előttem szóló a szívemből beszélt!
Régen a limitált Escada-k teljesen új és önálló parfümök voltak..ma meg sem szagolom, mind egyforma trópusi puncs.

Ez a parfüm is szokatlan és különleges volt a maga idejében, gyöngyvirág és zöld jegyek, szuper zöld üveg..mi kellett még?

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. november 23.

Hát az előttem szóló a szívemből beszélt!

Aquariusgirl

2014. április 17.

IMÁDTAM az összes Limited Editon Escada-t 1996-2006 között. :-) Mindegyik teljesen eltérő karakter, de fantasztikus illat volt. Mind megvolt. Aztán valami történt Escadaék háza táján, mert azóta teljesen egy kaptafa, vattacukor illatokkal jönnek ki. Nincs is jelenleg E-m. Pár éve megkeresktem neten és rendeltem is talán a lilából és mikor megérkezett, szomorúan tapasztaltam, h romlott volt, uh ment a kukába. Nagyon sajnálom, mert tényleg E függő voltam :-( Neki is jár a 5 csilli.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. április 17.

Evelina40

2013. október 15.

Fiatalkorom nagy kedvence! Megőrültem ezért az illatért. Azóta persze mást használok, de az emléke még mindig bennem él. Ahogyan radioaktíva írta jellemző rá a gyöngyvirág, ami az egyik kedves virágom. Ha lehetne kapni, megfontolnám az újra vételét.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. október 15.

radioaktiva

2012. augusztus 20.

Nekem ő az anyu-illat. Anyukám nagy kedvence ez az illat, de egy ideje sajnos nem tudom beszerezni. Nekem túl sok..........túl sok a virág, főleg a gyöngyvirág - kissé fullasztó szerintem. Viszont tartós és nagyon tetszik az üvege.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. augusztus 20.