Escada

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: buttercup, Módosítva: 2012. június 23.

Lelőhely:   parfümériák, online

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös

Illatjegyei:  feketeribizli, zöld jegyek, frézia, bazsalikom, írisz, mandulavirág, jázmin, gyöngyvirág, ámbra, szantálfa, pézsma, vanília

Ár: 9.000 Ft+posta vagy foxpost , Eladó: stodra
Állapot: 50 ml, Helyszín: Miskolc, fizetés: Banki átutalás vagy személyesen

illatvarázs*

2013. március 19.

Igazán finom, puha illat. Hozza az édes Magnetism vonalat, hasonlít rá, de mégis könnyedebb, puhább. Rajtam az a különbség, hogy nem jön elő a Magnetism édessége mellett a pacsuli, nem annyira mély és erős.
Ritka azon parfümök egyike, ami határozottan édes, picit cukorkás, de mégsem bántó, fojtó, fejfájdító, hanem puhán, melengetően körbeölel.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. március 19.