Escada

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: csillag, Módosítva: 2012. július 27.

Lelőhely:   parfümériák, online

Illatösszezevők: sáfrány, bors,bőr, cédrus, szantálfa, pézsma, Tolu balzsam, ámbra

Waldez

2018. február 6.

Sikerült beszereznem belőle 15ml-t, és hihetetlenül mérges vagyok, hogy már nem gyártják. Nem is értem, hogy egy ilyen fantasztikus parfüm gyártását miért kell abbahagyni? ebayen, és külföldi adok-veszek oldalakon, még aranyárban elérhető.... Esetleg valaki nem tud olyan illatot ami nagyon közel áll ehhez az ESCADA-hoz?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 6.

Lin

2016. április 9.

A legeslegjobb férfi illat......A férjemnek vettem ezt az illatot egyszer régen születésnapjára, szerintem semmilyen más parfüm illatára nem hasonlít és nagyon tartós. Én még senkin sem éreztem eddig, nem is értem miért nem gyártják. Számomra Ő az ETALON férfi illat...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 9.

Bini

2015. április 11.

Sikerült beszereznem egy "mini"parfümöt belőle.. Ahogy kifújtam a csuklómra, már meg is csapta az orrom, és akaratlanul is elhagyta a számat a "Na igen, ez volt az!!" mondat.. Egyre inkább gondolkodom, hogy megrendelem az ebayen még fent lévő termékek egyikét, mert ebből sosem lenne elég. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 11.

thirdgeneration

2015. február 16.

Miért?? Miért??
Miért kellett megszüntetni ezt a fenomenális, csodálatos, földöntúli illatot??

Ez volt az illatom, a nagy betűs ILLATOM, nagyon sajnálom, hogy már nem kapni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 16.

Miért?? Miért??
Miért kellett megszüntetni ezt a fenomenális, csodálatos, földöntúli illatot??

Ez volt az illatom, a nagy betűs ILLATOM, nagyon sajnálom, hogy már nem kapni.

Laci

2012. augusztus 7.

Engem a kóla illatára emlékeztet kis egzotikus fakéreg-fűszerputtonnyal, vaníliarudacskával felforralva, összeérlelve és kész a Magnetism. Szeretem, szeretem, de van amit jobban. Talán, mert gyűlölöm a kólát, mint italt alapjáraton. :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. augusztus 7.

csillag

2012. július 24.

Izgató parfüm! De hatalmas nagy bánatomra ez az uramnak nem tetszik... Pedig, tyűűűűűűamindenit..... Életveszélyes, igazi hanyatt vágódós ez az illat!!!!!!!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 24.