Escentric Molecules

Ár:   17 800-34 600 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: BabyDoll, Módosítva: 2012. szeptember 17.

Ár:   17 800-34 600 Ft
Kiszerelés:   30 ml és 100 ml
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria

Csak és kizárólag a különleges alapanyagot tartalmazza páratlan töménységben (65%). Hatása rendkívüli: mintha a bőrünknek mérhetetlenül vonzó, megragadhatatlan kipárolgása lenne.

Figyelem: a Molecule 01 csak bőrön érződik, papírra kifújva nem.

Escentric Molecules - Molecule 01 luxusparfüm minták és fújósok. 5ml = 1900 Ft, 10ml = 3400 Ft
Ár: 1900 , Eladó: Maksi
Állapot: új, Helyszín: Érd, fizetés: Banki utalás után postázom, személyes átvétel Érden lehetséges.
Escentric Molecules Molecule 01 EDT 10 mls fújósban
Ár: 3300 ft , Eladó: blankababa
Állapot: 10 ml, Helyszín: Zala, fizetés: fizetés banki utalással, postával küldöm

Timo6

2020. február 2.

Ő tényleg egy különleges darab. Nem érzem egész nap magamon, csak néha - néha egy kis szellő ami újra elővarázsolja. Szeretem őt keverni más illatokkal,de érdekes módon van hogy egy erőteljesebb illat használatával is erősebbnek érzi rajtam a környezetem ezt a kis különlegességet. Csak dícsérték eddig! 😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 2.

andy79

2020. január 18.

Olyan igazi, bekuckózós januári, szombat délután. Már csak valami illat hiányzott,gondolatban végig pergettem a meglévő készletemen, amikor is beugrott, hogy van nekem 2 illatom, amikkel nem vagyok jóban, de annyira nem, hogy egy légmentesen zárható dobozba száműztem őket, mert ANNYIRA elviselhetetlenek voltak. Szívem szerint elástam volna őket egy kert végében, :D
Viszont.
Mint tudjuk, mi parfümánok, nem mondunk le egy illatról sem, és bátran állunk a kihívások elébe :)
Szóval.
2 évvel ezelőtt rendeltem belőle egy 5ml-s, fújós mintát. Természetesen előtte itt a krémmánián már mindent össze olvastam róla, így nagy elvárásokkal és izgalommal voltam felé. Az első pár próbálkozásom csalódás volt, szinte semmit nem éreztem. Viszont használat után a kis fújós olyan tolakodóan illatozott a környezetében (nem volt rossz vagy büdös, félre ne értsétek) amikor csak elmentem mellette, hogy mérgemben száműztem egy fekete, légzárós dobozba.
Teltek múltak a hónapok, talán egy év is eltelt, újra próbálkoztam. Hátha változott a bőrkémiám, az ízlésem, hormonok,peteérés, hangulat, stb. tököm tudja mi :D , és most akkor tegyünk megint egy próbát, hátha most már én is átélhetem azt a csodát, amiről itt mindig olvasok.
Fújtam egyet-egyet a csuklómra, nagyjából semmi kis megfoghatatlan illat.... Jövök-megyek, pakolászgatok, néha áhítattal vegyes várakozással lecsekkolom a csuklómat, hogy vajon majd most érzem-e már végre én is a "hűha" illatot... és akkor megcsap a hamísítatlan, semmi mással össze nem téveszthető, mindent betöltő.... GÁZOLAJ szag :D
bakker :D
nem akartam hinni az orromnak (síró szmájli csatolva )
A minta a légzáró dobozába vissza M. Micallef - Royal Muska mellé, felejtés hamva szórva rá.
Ez volt kábé fél évvel ezelőtt.
Eljött a mai nap. Tegnap Baccara tRouge 540 volt, de nem adta most azt a fílinget, amit vágytam. Valahogy most egyik meglévő illatomra se vágytam, és akkor eszembe jutott, hogy "ide nekem az oroszlánt is", vegyük elő a száműzött illataimat, és valamelyikkel tegyek megint egy próbát, hátha most megtörik a jég. Hátha most nem az illat tör meg engem, hanem Ő adja meg magát nekem... :)
Vacilláltam melyik legyen, de aztán mégis a Escentric Molecules Molecule 01-felé nyúltam. Minden előítéletet, eddigi tapasztalatot félre tettem és fújtam kettőt a csuklóimra.
Nem húzom tovább a történetet, leszáradáskor, amikor mélyen beleszippantok az illatba, mintha autószerelő műhelyben járnék, motorolajszag egy cseppnyi mosogatószer illattal a végén, ami aztán megint motorolaj szagba csap át.
Kihívás volt nekem ez a parfüm, több próbát is tettem vele, de most már el kell, hogy engedjem, be kell lássam, rajtam egyáltalán nem működik.
Csak ezért nem akarom lepontozni, mert ugye szubjektív, hogy kinek mi áll jól és mi működik a bőrével, de sajnos nem adhatok neki 2 pontnál többet. Azt is csak a leszáradás végén lágyan áthajló mosogatószer illat miatt :) Ami - bár a tisztaságot idézi, de fene se akar mosogatószer illatban pompázni :)
Nem jellemző rám, hogy egy csalódás alapján elköszönjek illatháztól, de tőle úgy elment a kedvem, hogy a többi illatukkal már próbát sem teszek.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 18.

Viszont.
Szóval.
bakker :D
nem akartam hinni az orromnak (síró szmájli csatolva )
Ez volt kábé fél évvel ezelőtt.

Qwerty

2019. november 6.

Kifújáskor enyhe kellemes semmi, fújtam egyet a vállamra is, hátha ott jobban érzem. Aztán semmi. Egy óra múlva libbent elő, egy nagyon kellemes illat, aztán még több és még több. Kifejezetten élveztem, letisztult, puha illatocska. De ha a fújás helyét szimatoltam...semmi. De csak egyre erősebben illatoztam, közben a szám elkezdett száradni, fémes íz, torok összeszűkül....allergiás roham, enyhe fokozat. Ruhák letép, futás zuhanyozni, szilikonkefe, bőrradír, tonna szappan. Elmúlt szerencsére, de nagyon megijedtem. Parfümtől kaptam már hányingert, fejfájást, hisztirohamot, nade ez...
Pedig a férj szerint tök jó motorolaj szaga van.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 6.

Pedig a férj szerint tök jó motorolaj szaga van.

Feketebarbi

2019. október 25.

Mert a nők nem értik, hogy a kevesebb több,... ne kullogjunk már a saját bukénk után, viseljük mi az illatot és ne fordítva! Húzd ki magad, legyen tartásod, fújj a hajadba molekulát és ennyi elég is lesz a hétköznapokra. Hagyjuk meg a drámát (illatfelhőt) alkalmi viseletnek.
Talasztalatok a tetmékről;
-kiemeli a sajátos illatjegyeimet (azt a bókot kapom, h de jó illatom van. Nem pedig azt, h de jó parfüm!)
-szeszélyes a drága, viszont tudja a dolgát, amikor kell megmutatkozik (szaporább pulzusra működésbe lép)
-kenve az illatot azonnal érezni, fújva várat magára.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 25.

Talasztalatok a tetmékről;
-kenve az illatot azonnal érezni, fújva várat magára.

barni8

2019. szeptember 1.

A kétkedés. A szkeptikusság. Azt hiszem a fogalmat rólam alkothatták egy előző életemből.
Így viszonyulgattunk. Iszonyulgattunk. Elolvastam mindent róla. Körbejártam Gézánkat.
Jó kedd-véllyel olvasgattam kommentjeiteket is.
Némelyik Örkényt fényezi. Aztán csütörtököt mondtam.
S bár alapból tudom, hogy a populáris jelző egyenlő a silánnyal...vannak azért Dido-k is, sílányok, szabályt erősítők. Híresek és jók.
Megérkezett hát a mintám. Mmm tán.

Nem igaz, hogy csak bőrön. Az sem, hogy semmi.
Igenis valami.
Édes fás zönge.
Felpakoltam.
Nem...Senki nem szólított le a szigeten ahol élek.
Se fiú, se lány nem tépte le rólam a nacit és tett magáévá nyilvánosan. Ezek anekdoták. Kacsintalanságok. Jó olvasni őket.

Valóban olyan, mintha egy érintés volna.
Nem az isteneké. Nem is az álompasié..nem is az áramszekrényé.
A borzongás kimarad.
Aki szagolt már igazi pézsmát, ámbrát...és nem a szintetikus utánzatait...Ő tudja mit beszélek.

Ez a parfüm...mintha pézsmát fújtál volna egy selyemszalagra és évek múlva rátalálsz egy fiókban.
Semmi slapp...uszály..semmi nyissanak ajtót a liftben..oxigéeeeént.
Megbújik.
De elkísér.
Egy pézsma illat emléke.
Az örökkévalóság egy mulandó harmatgömbje.
Egy utazás vonatfüttye.
S a szerelmem is körbeszaglász és csillog a szeme.

Nem. Nem lesz mindennapjaim hőse.
Ahhoz kevés...vagy túlnemaz.
De darabom lesz.
Tengeri kavics kincsem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 1.

Jó kedd-véllyel olvasgattam kommentjeiteket is.
Némelyik Örkényt fényezi. Aztán csütörtököt mondtam.
Megérkezett hát a mintám. Mmm tán.

Nem igaz, hogy csak bőrön. Az sem, hogy semmi.
Igenis valami.
Édes fás zönge.
Felpakoltam.
Nem...Senki nem szólított le a szigeten ahol élek.

Valóban olyan, mintha egy érintés volna.
Nem az isteneké. Nem is az álompasié..nem is az áramszekrényé.
A borzongás kimarad.

Semmi slapp...uszály..semmi nyissanak ajtót a liftben..oxigéeeeént.
Megbújik.
De elkísér.
Egy pézsma illat emléke.
Az örökkévalóság egy mulandó harmatgömbje.
Egy utazás vonatfüttye.
S a szerelmem is körbeszaglász és csillog a szeme.

Nem. Nem lesz mindennapjaim hőse.
Ahhoz kevés...vagy túlnemaz.
De darabom lesz.
Tengeri kavics kincsem.

allebag2

2019. augusztus 2.

Jajj, hát ez egy nagyon furcsa parfi...Az első találkozásom vele nagyon érdekesen alakult: edzés előtt beugrottam vásárolni, és már a boltban megcsapott egy nagyon kellemes, semmihez nem hasonlító éteri illat. Terjedt a levegőben, nagyon komfortossá téve a vásárlást. Aztán megláttam, hogy egy, a csoportos edzésre szintén járó hölgy is bent van az üzletben, de már akkor rohant is felé egy férfi, hogy "elnézést, milyen illat ez, mert megőrül tőle, annyira jó, muszáj ilyet vennie a feleségének). Az ismerős hölgy elmagyarázta az úrnak, hogy ez bizony az ominózus molekula 01. Ezt a fél füllel hallott infót elraktároztam magamban, majd évekkel később ismét bevillant, hogy volt egy ilyen sztori, és rendeltem egy mintát az akkor még Iparfümériáról. Hatalmas csalódás volt. Kellemetlen szintetikus méregszag, gumiszag, ami 2 percig marad, majd elillan. Ok, akkor ez nekem nem fog kelleni, még ha ingyen vágják hozzám, akkor sem. És megint eltelt egy év, a piperecikkeim pakolászása közben megtaláltam a kis mintát, melyből mennyei, friss, citrusos, fanyar illat áradt. Nem hittem az orromnak...aztán fújtam egyet bőrre, és ugyanez volt az eredmény. Sokáig nem éreztem magamon, de aztán vissza-visszatért, beleitta magát az orromba, az órámba, a ruhámba, a lelkembe...

Még napok múlva is éreztem ezt az illatot, hol a kabátomról, hol az órámról. Eldöntöttem: beruházok erre a parfümre. Azóta nagyon kedvelem. Bókot egy darabot nem kaptam, sokszor nem is érzem magamon, viszont amikor érzem, akkor nagyon szeretek a bőrömben lenni...

Bőrön rajtam nagyon nem tartós, viszont óraszíjon, textílián nagyon sokáig megmarad.

A mai napig rejtély, hogy tudott az ismerős hölgynek ilyen szilázst produkálni a cucc (konkrétan az egész szupermarketnek Molecule 01 illata volt - ha valaki tudja, ne tartsa magában!). Ár-érték arányban lehetne jobb is az egy szem összetevőt tekintve, viszont maga az illat addiktív...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 2.

subwayZ

2019. július 24.

Hát.
Összeszedem, nálam mit tudott.
Tartósság 5/0
Illat 5/5
Bókok 0 (7 hónap alatt)
Nem tudom, mit gondoljak. Január óta használom, télen semmi illata nem maradt meg rajtam, biztattak, hogy majd nyáron, melegben. Nyár van, ugyanaz. Semmi. Zéró. Magamra fújom és a liftben már nem érzem. Pedig elképesztő érzékeny orrom van. Hatalmas csalódás, mert az illata alapján életem parfümje lehetne. Nem vagyunk jók együtt és ettől szomorú vagyok. Az ára alapján többet kéne tudjon. Teljes pénzkidobás.
Ha valakinek van ötlete, hasonló, de TARTÓS illatra, örömmel venném...

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 24.

Hát.
Összeszedem, nálam mit tudott.
Tartósság 5/0
Illat 5/5
Bókok 0 (7 hónap alatt)
Ha valakinek van ötlete, hasonló, de TARTÓS illatra, örömmel venném...

Mery32

2019. július 7.

Végtelenül tiszta, friss illat,ebben a melegben is hosszantartó frissességet nyújt.
Rajtam még másnap is érződik.
Mindig kell ,hogy legyen ,örök darab lett.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 7.

Rajtam még másnap is érződik.
Mindig kell ,hogy legyen ,örök darab lett.

adelmus

2019. július 1.

A frász kerülget ettől a parfümtől. Nos nem azért mert rossz lenne és nem tudom elviselni, hanem mert kb.negyed óra múlva.. nincs mit elviselni.
Egyszerűen megszűnik létezni.. számomra legalább is, mindenképp'. Rajtam kívül valószínűleg mindenki érzi a környezetemben.. azaz ha megveszed, akkor ezt a parfümöt kizárólag másnak veszed. Nyilván így van ez a többi illattal is, de azokat legalább én is érzem jó darabig, tehát örömet okoz nekem (is), ez az illat viszont ezáltal abszolút nem. Pár üveg EMM01 volt már kezeim között és amit a magyar N betűs lelőhelyen vettem abban a folyadék színtelen volt amit a cseh N betűs lelőhelyen vettem abban pedig "olyan szép sárga".. hogy ez mitől van, nem tudom.. (Lehet hogy cseh parfümrajongó barátaink egyszerűen jobban szeretik a színes, tartalmas illatokat, Ntno pedig olyat árul amilyet a vevő kér..)
És mivel, az illat gyorsan eltűnik számomra, így nem tudom megítélni, hogy melyik a tartósabb, melyik a jobb azaz hol is érdemesebb beszerezni..
Összefoglalva: ezzel az illattal kapcsolatban olyan.. a "Császár új ruhája.." feelingem van.. azaz fújtam parfümöt magamra és büszkén viselem.. a semmit.
Bókokat, visszajelzést még nem kaptam, csak akkor ha valakinek visszafogott, diszkrét erőszakossággal közvetlenül az orra alá dugtam az üveg fújókáját..
Nos.. ekkor jött néhány " ahaez nemis rossz" reakció. Elájulva még, legalább is a mi kis falunkban, senki nem volt tőle.

Ezeket figyelembe véve nem tudom, hogy érdemes-e foglalkozni ezzel az illattal.. Persze, ha gyűjtő vagy, feltétlen legyen valamelyik a többi között a polcon..

Frissítés:annyi hozzászólás jött, hogy tettem ma egy próbát: jobb kezemen egy fújás Nerolis víztiszta E01.. bal kezemen egy fújás Notino-s "szép sárga" E01..
ameddig éreztem, nagyjából egyforma ideig.. a víztiszta valamivel "szárazabb" azt is mondanám: "férfiasabb"..
ez csak nagyon minimális különbség.. tartósságot, vetítést nem tudom leellenőrizni.. talán két, egymáshoz közellakó parfümrajongó tudná letesztelni, akiknek van mindkettő..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 1.

molnori

2019. május 4.

Egy egy puha kiscica illata! A puha szőrű, bújós kölyökcicámnak volt ilyen finom illata: megmagyarázhatalan, leírhatatlan kasmír-puhaság.
Nem mindennapi viselet, inkább hűvösebb, nyirkosabb időben teljesedik ki, és még egy napig érezhető a ruhákon, sálon is.
Meleg időben viszont fojtogatónak érzem, mintha egy túl meleg pulcsit hordanánk a napsütésben. Nálam azért ott a helye a polcon, a hangulatfüggő illatok között.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 4.