Escentric Molecules

Ár:   17 800-34 600 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: BabyDoll, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2020. augusztus 10.

Ár:   17 800-34 600 Ft
Kiszerelés:   30 ml és 100 ml
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria

Csak és kizárólag a különleges alapanyagot tartalmazza páratlan töménységben (65%). Hatása rendkívüli: mintha a bőrünknek mérhetetlenül vonzó, megragadhatatlan kipárolgása lenne.

Figyelem: a Molecule 01 csak bőrön érződik, papírra kifújva nem.

Ár: 13000 , Eladó: sviktoria177
Állapot: 1x próbált, Helyszín: Nyíregyháza, fizetés: Postázás esetén előre utalás, vagy személyes átvétel Nyíregyházán
Escentric Molecules - Molecule 01 luxusparfüm minták és fújósok. 5ml = 1900 Ft, 10ml = 3400 Ft
Ár: 1900 , Eladó: Maksi
Állapot: új, Helyszín: Érd, fizetés: Banki utalás után postázom, személyes átvétel Érden lehetséges.

agatha3

2022. február 16.

Hogyhogy nem véleményeztem életem legmeghatározóbb illatát?! huh... na most ezen javítok 🥰 direkt nem írtam hogy "életem parfümjét", mert hát ugye állítólag nem az 😁 de nekem aztán tökmindegy ki minek titulálta, rajtam szebben muzsikál mint az összes chanel,meg dior .... Gézánk akkorát alkotott hogy aranyba foglalnám az orrát 😁 irodában dolgozom, ügyféliroda, ahol naponta rengeteg ember fordul meg, és szinte naponta valaki megjegyzi hogy jujdefinom illat van itt 🥰 és amikor odanyujtom a csuklomat, hogy ez? igen... ez...
Nem igaz hogy csak bőrön,... ruhámon, sálamon, kabátokon mosásig, sőt azután is ott van, hajba fújva meg afrodiziakum ♥️
Majdnem ugyanennyire szeretem a 02 moleculet, az lehetne a szignaturom is akár ha nagyobb lenne a szilázsa, és az Escentric 02 is 🥰
Ezer csillag....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. február 16.

Ezer csillag....

Nyipike

2022. február 14.

Minta alapján nagyon gyenge. Befújtam magam és nem éreztem semmit. Mivel "EDT" próbálkoztam napi többszöri használattal is eredménytelenül. Csak bőrön keresztül érződik és konkrétan közvetlenül testközelről kellett megszaglásznom a befújt testrészt, hogy érezhessek egy nagyon enyhe fásnak tűnő illatot.
Sajnos nálam nem vált be az aromamolekula. Csak és kizárólag minta tesztelés után ajánlom a megvételét.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. február 14.

cssznd

2021. október 19.

Ez egy igazán varázslatos illat számomra, semmihez sem hasonlítható. Magamon nem érzem, más ha viseli akkor viszont 1000 közül is felismerem. Remélem mindenkivel egyszer szembejön valahol ez az illat, és ahogy megcsapja az orrát, kívánom, hogy mindenki élje át azt, amit én. ❤️

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. október 19.

Sleekdecadence

2021. október 4.

A frissesség illata. Legalább is ahogyan a körülöttem lévők jellemzik. Az a csoda benne,hogy mindenki más érzi,csak a viselője nem. Illetve én csak időszakosan érzékelem. Meg kell tanulni érezni. Elsőre nem mindenki tudja,hogy mit is kéne szagolni.
Egy dolgot biztosan el tudok róla mondani,hogy különleges. Ha viselem,biztos lesz olyan a nap folyamán,aki meg fogja jegyezni,hogy "huu de jó az illatod,milyen öblítőt használsz?"
Hatására több ismerősöm vásárolt belőle lelkesen,majd büszkén kérdezte,hogy na rajta mi érződik. Hát nem akartam őket elkeseríteni,de nem sok.. Valószínűleg nem mindegy ki viseli. Rajtam érzik mások. én másokon nem veszem észre és magamon sem. Ennek így ennyi pénzért nem sok értelmét látom,mindenesetre könnyű vele a figyelem középpontjába kerülni amint mesélsz magáról az illatról és hogy mit is kéne érezni..

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 4.

ALettah

2021. szeptember 19.

Nagyon szerettem volna szeretni, de sajnos azoknak a táborát erősítem, akik előtt nem tárja fel magát. Kis mintám volt, próbáltam mindenféle időjárásban, de frissen hegyzett ceruza és bors volt az, amit éreztem, semmi légies, éteri kisugárzás. Talán fogok még próbálkozni, itt is, a fragin is többen írtátok, hogy hónapok után egyszercsak "bekattant", vagy hormonális változások, pl.terhesség hatására megváltozott teljesen a szagérzékelés és hirtelen elkezdték teljes szépségében érezni...hátha!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. szeptember 19.

pacsirszkyh

2021. szeptember 5.

Nagyon kellemes, a bőrömmel egybeolvadó illat, aminek kellemes a sillage-a, nem túl tolakodó, de mások számára azért említésre méltó! :) Egy kicsit borsos az ára, a TBS White Musk for Man illata a bőrömön ugyanaz! :D (szégyen nem szégyen, beszereztem a barátomnak miután kivégeztem a Molecule 01-t, és néha ém is használom!)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 5.

kareszkata

2021. április 12.

Kedvenc nyári illatom, már 3 éve! Melegebb időben jobban érvényesül, rajtam friss, üde illatot produkál. Papírra kifújva, vagy akár a parfümüvegről is érzem, sőt! A ruhákon és a hajamon is megmarad az illata. (nekem egy régi nagy kedvencem jut eszembe róla:Roccobarocco Silver Jeans)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. április 12.

oznob64

2021. március 13.

A Molecule 02 mellett a másik kedvenc parfümöm. Igaz, hogy nem mindenki érzi elsőre, vagy akár tizedjére sem, ebben elég nagyok az egyéni különbségek. Viszont ha "megtanulta" az ember orra, és felismeri, akkor a sokak által leírt, éteri, csodálatos, megfoghatatlan illatot fogja érezni. Egész évben hordható, viszont melegebb időben érvényesül jobban, olyankor nagyobb a projekciója, hidegben jóval kevésbé biztosítja azt az "aurát", ami miatt ennyire szeretem, sokakkal egyetemben. A csodálatos illat mellett óriási pozitívuma a rendkívüli tartóssága, bő 24 óráig is érezhető a bőrön, ruhán még tovább is. Ebben csak a Molecule 02 (fürdés után is érezni), és a Molecule 04 jobbak nála, utóbbi kabátokon hónapokig is érezhető, a 04 többek közt ezért sem tartozik a kedvenceim közé, mert annyira tartós és lemoshatatlan, hogy hiába az alapvetően valóban krémes illat, ha elkezd folytogatni.
Lényeg a lényeg, hogy mindenkinek ajánlom a Molecule 01-et (azaz nem, mert nem szeretném, ha sokszor érezném rajtam kívül máson), ha az elején nem érzi valaki, kellő "gyakorlással" szinte biztosan érezni fogja, és reveláció lesz az élmény.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 13.

Luiselotte

2020. december 12.

Hány pont legyen az az illat amit én csak nagyon halványan érzek magamon a környezetem pedig egyáltalán nem?
Nagyon lightos zöldcitrom, rajtam nem működik a varázslat, pedig annyira vágytam rá.
Parfüm alapanyagos cégtől kaptam Iso- E Supert kis mintában, az erősebben érződik rajtam de nem egy nagy durranás az sem.
Olyan kíváncsi vagyok milyen az amikor ez az illat működik valakin remélem egyszer majd találkozom Vele.
Addig is egy nagyon jószívű hármast tudok adni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. december 12.

Addig is egy nagyon jószívű hármast tudok adni.

necra

2020. szeptember 15.

Rajtam egy enyhe light blue illat, ami seperc alatt elillan :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 15.

Rajtam egy enyhe light blue illat, ami seperc alatt elillan :(

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.