Escentric Molecules

Ár:   17 800-34 600 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: BabyDoll, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2020. augusztus 10.

Ár:   17 800-34 600 Ft
Kiszerelés:   30 ml és 100 ml
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria

Csak és kizárólag a különleges alapanyagot tartalmazza páratlan töménységben (65%). Hatása rendkívüli: mintha a bőrünknek mérhetetlenül vonzó, megragadhatatlan kipárolgása lenne.

Figyelem: a Molecule 01 csak bőrön érződik, papírra kifújva nem.

Ár: 1700 Ft, plussz posta , Eladó: Balkiss
Állapot: 5 ml, üveg parfümszóróban, frissen átfújva, Helyszín: Mosonmagyaróvár, fizetés: banki utalás után postázom
Escentric Molecules - Molecule 01 luxusparfüm minták és fújósok. 5ml = 1900 Ft, 10ml = 3400 Ft
Ár: 1900 , Eladó: Maksi
Állapot: új, Helyszín: Erd, fizetés: Banki utalás után postázom, személyes átvétel Érden lehetséges.

kareszkata

2021. április 12.

Kedvenc nyári illatom, már 3 éve! Melegebb időben jobban érvényesül, rajtam friss, üde illatot produkál. Papírra kifújva, vagy akár a parfümüvegről is érzem, sőt! A ruhákon és a hajamon is megmarad az illata. (nekem egy régi nagy kedvencem jut eszembe róla:Roccobarocco Silver Jeans)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. április 12.

oznob64

2021. március 13.

A Molecule 02 mellett a másik kedvenc parfümöm. Igaz, hogy nem mindenki érzi elsőre, vagy akár tizedjére sem, ebben elég nagyok az egyéni különbségek. Viszont ha "megtanulta" az ember orra, és felismeri, akkor a sokak által leírt, éteri, csodálatos, megfoghatatlan illatot fogja érezni. Egész évben hordható, viszont melegebb időben érvényesül jobban, olyankor nagyobb a projekciója, hidegben jóval kevésbé biztosítja azt az "aurát", ami miatt ennyire szeretem, sokakkal egyetemben. A csodálatos illat mellett óriási pozitívuma a rendkívüli tartóssága, bő 24 óráig is érezhető a bőrön, ruhán még tovább is. Ebben csak a Molecule 02 (fürdés után is érezni), és a Molecule 04 jobbak nála, utóbbi kabátokon hónapokig is érezhető, a 04 többek közt ezért sem tartozik a kedvenceim közé, mert annyira tartós és lemoshatatlan, hogy hiába az alapvetően valóban krémes illat, ha elkezd folytogatni.
Lényeg a lényeg, hogy mindenkinek ajánlom a Molecule 01-et (azaz nem, mert nem szeretném, ha sokszor érezném rajtam kívül máson), ha az elején nem érzi valaki, kellő "gyakorlással" szinte biztosan érezni fogja, és reveláció lesz az élmény.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 13.

Luiselotte

2020. december 12.

Hány pont legyen az az illat amit én csak nagyon halványan érzek magamon a környezetem pedig egyáltalán nem?
Nagyon lightos zöldcitrom, rajtam nem működik a varázslat, pedig annyira vágytam rá.
Parfüm alapanyagos cégtől kaptam Iso- E Supert kis mintában, az erősebben érződik rajtam de nem egy nagy durranás az sem.
Olyan kíváncsi vagyok milyen az amikor ez az illat működik valakin remélem egyszer majd találkozom Vele.
Addig is egy nagyon jószívű hármast tudok adni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. december 12.

Addig is egy nagyon jószívű hármast tudok adni.

necra

2020. szeptember 15.

Rajtam egy enyhe light blue illat, ami seperc alatt elillan :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 15.

Rajtam egy enyhe light blue illat, ami seperc alatt elillan :(

Terkabarka

2020. szeptember 4.

Hű, de érdekes kis parfüm ez... Neroliban fújtam a kezemre, kiváncsi voltam, mi lesz belőle, mert olvasgattam már itt a véleményeket róla. Tényleg aurás cucc, a kezemet szaglászva szinte semmit nem éreztem belőle, mégis folyamatosan megcsapott az illata. Rajtam egy rendkívül hűvös, fűszeres, különleges és inkább férfias illatként jött ki. Gázolajat szerencsére egyik fázisban sem éreztem ki belőle, de maga az illat miatt simán el tudom képzelni, hogy valaki igen. Ha melegebb illat lenne, talán hasonló lenne számomra is.
Igazi nyári illatként tudom elképzelni, és bár szinte azonnal tudtam, h ez nem 100%-ig az én illatom, mégis folyamatosan szagolgattam magam.
Lehet, ha tovább baratkoznánk, teljesen beleszeretnék, vagy pont ellenkezőleg, kiábrándulnék belőle. Lehet, szereznem kéne egy tesztert... 😅

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 4.

andy79

2020. július 27.

2020.07.27: És láss csodát :2 év hiábavaló próbálkozás és fél óra tömény gázolaj szag után megmutatta magát nekem :O Talán a nyár, a meleg miatt, nem tudom, de tényleg olyan, mint amilyennek itt leírták előttem! Néha eltűnik, hogy aztán egy váratlan pillanatban valami éteri tiszta finomsággal előbújjon... :) Nagyon jó érzés viselni, eggyé válik velem, és tényleg különleges aurát von körénk :) És ma mindenki csak körülöttem ólálkodott mindenféle indokkal :D
Két napja csak ezt fújom, örülök, hogy nem adtam fel a próbálkozást. Nagy üveg és több mennyiség nem lesz belőle, de élménynek nagyon jó volt :)

2020.01.18: Olyan igazi, bekuckózós januári, szombat délután. Már csak valami illat hiányzott,gondolatban végig pergettem a meglévő készletemen, amikor is beugrott, hogy van nekem 2 illatom, amikkel nem vagyok jóban, de annyira nem, hogy egy légmentesen zárható dobozba száműztem őket, mert ANNYIRA elviselhetetlenek voltak. Szívem szerint elástam volna őket egy kert végében, :D
Viszont.
Mint tudjuk, mi parfümánok, nem mondunk le egy illatról sem, és bátran állunk a kihívások elébe :)
Szóval.
2 évvel ezelőtt rendeltem belőle egy 5ml-s, fújós mintát. Természetesen előtte itt a krémmánián már mindent össze olvastam róla, így nagy elvárásokkal és izgalommal voltam felé. Az első pár próbálkozásom csalódás volt, szinte semmit nem éreztem. Viszont használat után a kis fújós olyan tolakodóan illatozott a környezetében (nem volt rossz vagy büdös, félre ne értsétek) amikor csak elmentem mellette, hogy mérgemben száműztem egy fekete, légzárós dobozba.
Teltek múltak a hónapok, talán egy év is eltelt, újra próbálkoztam. Hátha változott a bőrkémiám, az ízlésem, hormonok,peteérés, hangulat, stb. tököm tudja mi :D , és most akkor tegyünk megint egy próbát, hátha most már én is átélhetem azt a csodát, amiről itt mindig olvasok.
Fújtam egyet-egyet a csuklómra, nagyjából semmi kis megfoghatatlan illat.... Jövök-megyek, pakolászgatok, néha áhítattal vegyes várakozással lecsekkolom a csuklómat, hogy vajon majd most érzem-e már végre én is a "hűha" illatot... és akkor megcsap a hamísítatlan, semmi mással össze nem téveszthető, mindent betöltő.... GÁZOLAJ szag :D
bakker :D
nem akartam hinni az orromnak (síró szmájli csatolva )
A minta a légzáró dobozába vissza M. Micallef - Royal Muska mellé, felejtés hamva szórva rá.
Ez volt kábé fél évvel ezelőtt.
Eljött a mai nap. Tegnap Baccara tRouge 540 volt, de nem adta most azt a fílinget, amit vágytam. Valahogy most egyik meglévő illatomra se vágytam, és akkor eszembe jutott, hogy "ide nekem az oroszlánt is", vegyük elő a száműzött illataimat, és valamelyikkel tegyek megint egy próbát, hátha most megtörik a jég. Hátha most nem az illat tör meg engem, hanem Ő adja meg magát nekem... :)
Vacilláltam melyik legyen, de aztán mégis a Escentric Molecules Molecule 01-felé nyúltam. Minden előítéletet, eddigi tapasztalatot félre tettem és fújtam kettőt a csuklóimra.
Nem húzom tovább a történetet, leszáradáskor, amikor mélyen beleszippantok az illatba, mintha autószerelő műhelyben járnék, motorolajszag egy cseppnyi mosogatószer illattal a végén, ami aztán megint motorolaj szagba csap át.
Kihívás volt nekem ez a parfüm, több próbát is tettem vele, de most már el kell, hogy engedjem, be kell lássam, rajtam egyáltalán nem működik.
Csak ezért nem akarom lepontozni, mert ugye szubjektív, hogy kinek mi áll jól és mi működik a bőrével, de sajnos nem adhatok neki 2 pontnál többet. Azt is csak a leszáradás végén lágyan áthajló mosogatószer illat miatt :) Ami - bár a tisztaságot idézi, de fene se akar mosogatószer illatban pompázni :)
Nem jellemző rám, hogy egy csalódás alapján elköszönjek illatháztól, de tőle úgy elment a kedvem, hogy a többi illatukkal már próbát sem teszek.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 27.

Viszont.
Szóval.
bakker :D
nem akartam hinni az orromnak (síró szmájli csatolva )
Ez volt kábé fél évvel ezelőtt.

sammy

2020. július 22.

Ennek a cuccnak olyan _szaga_ lett rajtam, mintha titkos fétisbulin vettem volna részt a gumiszervizben, legalábbis így képzelem el a dolgot :) Azt viszont el kell ismernem, hogy verhetetlenül tartós, egy büntetés.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 22.

Timo6

2020. február 2.

Ő tényleg egy különleges darab. Nem érzem egész nap magamon, csak néha - néha egy kis szellő ami újra elővarázsolja. Szeretem őt keverni más illatokkal,de érdekes módon van hogy egy erőteljesebb illat használatával is erősebbnek érzi rajtam a környezetem ezt a kis különlegességet. Csak dícsérték eddig! 😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 2.

Qwerty

2019. november 6.

Kifújáskor enyhe kellemes semmi, fújtam egyet a vállamra is, hátha ott jobban érzem. Aztán semmi. Egy óra múlva libbent elő, egy nagyon kellemes illat, aztán még több és még több. Kifejezetten élveztem, letisztult, puha illatocska. De ha a fújás helyét szimatoltam...semmi. De csak egyre erősebben illatoztam, közben a szám elkezdett száradni, fémes íz, torok összeszűkül....allergiás roham, enyhe fokozat. Ruhák letép, futás zuhanyozni, szilikonkefe, bőrradír, tonna szappan. Elmúlt szerencsére, de nagyon megijedtem. Parfümtől kaptam már hányingert, fejfájást, hisztirohamot, nade ez...
Pedig a férj szerint tök jó motorolaj szaga van.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. november 6.

Pedig a férj szerint tök jó motorolaj szaga van.

Feketebarbi

2019. október 25.

Mert a nők nem értik, hogy a kevesebb több,... ne kullogjunk már a saját bukénk után, viseljük mi az illatot és ne fordítva! Húzd ki magad, legyen tartásod, fújj a hajadba molekulát és ennyi elég is lesz a hétköznapokra. Hagyjuk meg a drámát (illatfelhőt) alkalmi viseletnek.
Talasztalatok a tetmékről;
-kiemeli a sajátos illatjegyeimet (azt a bókot kapom, h de jó illatom van. Nem pedig azt, h de jó parfüm!)
-szeszélyes a drága, viszont tudja a dolgát, amikor kell megmutatkozik (szaporább pulzusra működésbe lép)
-kenve az illatot azonnal érezni, fújva várat magára.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 25.

Talasztalatok a tetmékről;
-kenve az illatot azonnal érezni, fújva várat magára.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance