Esprit

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anett8820, Módosítva: 2014. november 24.

Lelőhely:   parfümériák, drogériák, online

Az Esprit Connect illatával.

Ár: 2000 ft plusz posta , Eladó: SzSzilvi
Állapot: 75 ml-ből a képen látható mennyiség. Pont a for her felirat felett van a szint., Helyszín: Miskolc, fizetés: utalást követően postázom
bettina28

2016. december 17.

Nagyon jó illat volt, szerettem és sajnáltam amikor elfogyott. A tusfürdőjével kaptam ajándékba egy karácsonyi csomagba. Mind a kettő kedvencem volt!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 17.

jeffieffi22

2015. január 9.

Valaki tud róla valamit? Elvileg egy ideje már kivonták a forgalomból. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 9.

Valaki tud róla valamit? Elvileg egy ideje már kivonták a forgalomból. :(

kismadár

2014. november 12.

Egyik nagy kedvencem! Brutálisan finom és egyedi illat, szerintem nem összetéveszthető semmivel! Nagyon finom, az én orrom imádja és a fiúk is szeretik rajtam ezt az illatot. Sajnos már régóta nem találkoztam vele sehol, pedig nekem ez a nagybetűs ILLAT. Szeretem!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 12.

Emike

2014. október 13.

Nagyon régen ajándékba kaptam ezt az illatot, és már akkor is szerettem.
Édes, olyan kis csajos illata van, túl töményen viszont borzasztóan émelyítő tud lenni.
Nem szerzem be újra, ez az egy flakon is csak most került elő az egyik fiók mélyéről, de egy illatnak tökéletes volt. Sajnos mint minden pumpás kiszerelés, ez sem volt tartós :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 13.

Nagyon régen ajándékba kaptam ezt az illatot, és már akkor is szerettem.

Rure90

2014. július 16.

Régen ajándékba kaptam, 2x is. Nem is emlékeztem már rá. Nagyon szerettem/szeretem, jó az illata, és tartós is. Sok jó emlék fűződik hozzá:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 16.

Antioxidánsok: Triethyl Citrate
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.