Esprit

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: cica01, Módosítva: 2013. augusztus 20.

Lelőhely:   parfümériák, drogériák, online

borb.biaa

2016. június 21.

Általános iskola 8.-ban fújkáltam magamra, mindig az a korszak jut eszembe az illatáról. :D Egyébként kellemes, citrusos, fiatalos illat, semmi különös nincs benne, és nem is túl tartós.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 21.

Saretin

2014. május 27.

Nem volt rossz, nekem is volt egy üveggel. Bár amikor megláttam a teszter és az aktuális üveg méretbeli különbségét kissé lekókadtam. De kellemes friss-citrusos illat volt. Nekem nem volt túl tartós sajna. Ezért csak 3-at kap.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 27.

cica01

2013. december 23.

Régi nagy kedvencem, imádom az illatát, kellemes és tartós! Addig vettem, amíg lehetett kapni az üzletekben :( 3 éve nem látok sehol egyetlen üveggel sem, nem tudja valaki, hogy miért? Hol lehet még kapni ilyet?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 23.