Esprit

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: cica01, Módosítva: 2014. június 24.

Lelőhely:   parfümériák, drogériák, online

Illatkategória: fás-fűszeres

Illatösszetevők: alma, keserűnarancs, ámbra

Málni

2014. február 24.

Nekem régen nagyon tetszett ennek az illata, akkoriban különlegesnek tartottam, szerintem jó választás a tavaszi és nyári hónapokra. Számomra nem pasis, merészebb lányok is használhatják, ha unják a tipikus édes nyári illatocskákat.
Az első órában elég erős, később viszont csak közelről érezni, az ára megfizethető, annyit megér. Újra már talán nem venném, mert sokat használtam és ráuntam...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 24.

babyface

2014. február 24.

sokmindenre rá lehet venni a páromat, de a kedvenc illatától sajnos nehezen szabadul meg. pedig sajnos eljött ennek is az ideje, mert már úgy néz ki nem gyártják (vagy esetleg pár webáruházban még kapható aranyárban). jobbhíján a douglas férfi részlegén szemezgettünk szagolgattunk, hátha... de nem. azt a fintort, amivel a jobbnál jobb férfi parfümöket visszautasította látni kellett volna. :D azt mondja ez ő... én sajnos kevésbé gondolom ezt. megmondom őszintén nem túlságosan kedvelem. szerintem túl egyszerű, neki valami kompexebb kellene valami sokkal kreatívabb (mint ő maga) remélem lassan túlteszi magát rajta és megengedi, hogy kézenfogva bemutassam valami olyannak ami sokkal jobban ő mint ez.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 24.

natasha

2013. november 28.

A Versace eu de Fraiche helyett,egy olcsóbb alternatívaként választotta a barátom,kellemes friss,nem nagy durranás illatocska. Olyan tucat,mégis valami tetszik benne,kicsit édeskés némely pillanatokban. Költségmegtakarításként megfelelő,reggel befújja magát,és még este is érzem rajta.Ha ez elfogy karácsonyra a kedvenc Versace parfümjét szeretné. Azt hiszem azt soha nem fogja tudni überelni egyik sem. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 28.