Esprit

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, drogériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 4 800 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: vador, Módosítva: 2021. április 12.

Lelőhely:   parfümériák, drogériák, online
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 4 800 Ft

Fejillat: bergamott, barack

Szívillat: liliom, vizes jegyek, jázmin

Alapillat: szantál, cédrus, fehér pézsma

Ár: 4 800 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel
Ár: 12.900Ft , Eladó: Picur81
Állapot: Új, bontatlan fóliás , Helyszín: Érd, fizetés: postán maradó ajánlot, személyes átvétel

kovacsrekaa

2014. augusztus 8.

Drogeriaban parfumoket neztem, amikor a szemem meg akadt az aran (2400Ft). Fujtam papirra, es igen, ez az en illatom! Kellemes, visszafogott ugyanakkor noies illat. Imadom, egesz nap a kezem szaggolgattam. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 8.

Fruzsi95

2014. augusztus 1.

Ajándékba kaptam,nekem nem tetszik az illata,hozzám túl finom,bennem nem hagyott nyomot.Szívesen megválok tőle,érdeklődni privátban .:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 1.

Виктория

2013. december 31.

Több parfümöt is kipróbáltam csak úgy unalomból, de egyik sem hagyott mély nyomot bennem. Hazafelé úton viszont azon kaptam magam, hogy egyfolytában a kezemet szagolgatom. Lefuttattam az agyamban, miket is próbáltam ki, melyik lehet az, aztán rájöttem.
Rajtam először édeskés, sárgadinnyés jellege volt (jó, hogy az nincs is benne xD), utána már csak finoman gyümis. Egész tartós illatocska, de megvenni nem fogom, annyira azért nem különleges.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 31.