Essence

Ár:   549 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: katalinmester13, Módosítva: 2019. március 20.

Kiszerelés:
Kategória:   Ecsetek

A ferde szemhéjárnyaló ecset segít az igazi cicaszemes smink elkészítésében. Könnyedén eldolgozható vele a festék a mélyítővonalban, egyfajta kontúrozott árnyékot hagyva maga után. Szintetikus, puha sörték a por- és préselt állagú szemhéjpúderek precíz felviteléhez.

Black Fairy

2020. június 12.

Nagyon kényelmes, precíz, jó használni, puha az ecset, gyönyörűen lehet vele satírozni, és színt építeni a mélyítővonalba...:)
Az ára is nagyon kedvező, és nem hullik a sörtéje mosásnál! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 12.

Az ára is nagyon kedvező, és nem hullik a sörtéje mosásnál! :)

Kamea

2020. május 19.

Nemrég szereztem be kapásból kettőt is, de már most imádom!
Rendkívül puha és jól kézre áll. Szinte ráfekszik a szemhéjamra, akárhogyan is fordítom. Tökéletes a mozgó szemhéjra, a mélyítővonalba, a külső V-be, illetve srégen felfelé füstösíteni is. Ennyi tudásért az ára meg egy vicc!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. május 19.

Nemrég szereztem be kapásból kettőt is, de már most imádom!

Gerda0131

2019. július 18.

Tartós, olcsó. Nem hullik. Puha. Mi kell még???

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 18.

Tartós, olcsó. Nem hullik. Puha. Mi kell még???

dunaimano

2019. április 15.

Ez a kedvencem az Essence ecseteim közül. Rosszat az Essence ecsetekről egyébként sem tudok mondani. Ez is nagyon puha, szépen tudok vele satírozni, könnyen használható. Használom már egy ideje, de az ecsetek tartósságát években kell mérni, ezért erre nem merek még semmit mondani. De bízom benne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 15.

szaboreka0529

2019. április 7.

IMÁDOM! Puha,olcsó, tökéletes nagyságú. Röviden tömören ennyi! Ennyiért ajándék egy ilyen ecset, bár ezt 99%-ban a márka többi ecsetéről el lehet mondani. Nagyon nagyon szeretem a mélyítő vonalban és fölötte használni, illetve esetleg a külső V-nél lévő ívet kialakítani vele. Nagyon nagyon megéri.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 7.

katalinmester13

2019. április 1.

Nagyon szép, olcsó és extrán puha. Puhább a többi Essence (inkamintás vagy csajnyelű) ecsetnél.Tetszik a ferdesége. A megjelenése is elegáns. Szerintem tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. április 1.