Essence

Ár:   1099 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 1099-ért megnézem

A krémet feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2018. január 17.

Vedd meg online: Bellosmink.hu, 1099

2017-es augusztusi limitált trendkiadás

Mega volumeneket kölcsönző, vízálló 10 másodperc alatt száradó szempillaspirál.

Ár: 1099 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Ritcyke

2019. május 23.

Ha lehetne -1 csillagot adnék neki. Értem már a "Party Proof" megnevezését. Akkor is mosómaci effektusban a szemed aljára szökik úgy mintha átbuliztál volna egy éjszakát, amikor igazából csak rajtad van napközben. Morzsolódni és lefolyni nagyon jól tud, viszont leszedni egy vízálló micellás vízzel (ami a Mac-et is jól leszedi) egyszerűen kész harc.
Még jó hogy nem költöttem rá egy forintot sem, így nem sajnálom ha a kukában landol.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 23.

maruani

2017. október 1.

Megvettem, mert szemirritáció miatt a spirálokat nagyon gyakran kell cserélnem, úgyhogy keresek olcsót, ami megfelel. Az igényeimből leadtam, nem érdekel már a dráma, dússág, hossz, kizárólag az, hogy ne kenődjön le a szemem alá a nap végére (zsíros bőr), minden más csak bónusz. Szóval megvettem, mert a csomagolásán nagy betűkkel hirdette, hogy 10 másodperc alatt tökéletesen vízállóra szárad, és kidobtam az előző, nagyon kedvelte L'orealt, mert már irritált. És most nincs szempillaspirálom, mert ez a cucc úgy kenődik, mintha fizetnének érte. Nem a nap végére, hanem egy órán belül. Hideg időben.
Egy csillag is sok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 1.

Egy csillag is sok.