Essence

Ár:   845 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   2,2 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: LittleSpark, Módosítva: 2020. február 26.

Kiszerelés:   2,2 ml
Kategória:   Sminkek szájra

Limitált kiadás

Folyékony ajakrúzs, eper-málna ilattal és bogyó árnyalatban.

2 színben kapható

Jelizz

2019. szeptember 8.

Nagyon cuki kis picike es kellemes az illata, suru matt az allaga, nekem a 01 berry nice arnyalata van meg, pirosas-pinkes-lilas olyan tipikus bogyo szin :) tetszik, nem szarit szep a vegeredmeny, de nem tul tartos sajnos illetve fent marad de ha pl, iszok, vagy a szamhoz erek ott kikopok, es foltos lesz .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 8.

LittleSpark

2019. július 4.

Féltem tőle mert van egy másik matt folyékony rúzsom tőlük ami ilyen krémes illatos textúrával rendelkezik. Nem volt teszter így természetesen nem próbáltam ki de úgy voltam vele hogy olcsó, azóta sokat javult az essence termékek minősége. Felkenve nagyon krémes bársonyos. És hál istennek megszárad. Nagyon matt, elég tartós is és nem szárított. Kicsit furán kopik de lehet javítgatni ha valakinek van rá ideje lehetősége. Szépen lehet dolgozni az applikátorral is. Szóval én elégedett vagyok vele, ennyi pénzért szerintem érdemes kipróbálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 4.

adriabiro

2019. július 3.

Szep a szine. Viszonylag tartos, egy ebédet kibir. Ami nem tetszik, hogy kicsit darabosan jon le es kenodik is nagyon, ha valami hozzaer azonnal befogja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 3.

Hidratálók: Aluminum Hydroxide

Felületi hártya képző anyag.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.