Essence

Ár:   950 Ft   Kategória:   Egyéb

A krémet feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2020. május 13.

Kategória:   Egyéb

2017-es márciusi limitált trendkiadás

Körömpigmentek 2 féle változatban.

01 Rosy Reflections és 01 Mirror, Mirror on my Nails változatokban kapható

pixxie94

2017. szeptember 6.

Mindkettőt megvettem, nagyon tetszenek, azonban géllakkon sokkal jobban működnek, az ezüstöt kevesebbet használtam, a másik már majdnem elfogyott. Sima körömlakkon nem adnak túl meggyőző eredményt, és a hozzájuk való fedőlakknak gumis hatása van, nem lesz olyan kemény, mint a hagyományos fedőlakkok, az nem győzött meg, így inkább géllakkal kombinálom őket.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 6.

anna22

2017. szeptember 2.

Én azért azt nem mondanám, hogy TÖKÉLETES tükör effektet ad, de sima körömlakkosból mindenféleképp rendben van. (Azért a gél lakos tükör más, lányok! ;) Ugye? )
Valóban akár kinti elfoglaltságnak is lehetne mondani, ha nem akarsz napokig, hetekig tükör effektes szobát, (bár miért ne akarnál? Hiszen a tükrök nyitják, bővítik a teret...) de azért megoldható a felvitele, és tényleg nem kell belőle sok, szépen el lehet simítani. :)

Jah és igen, én mondjuk nem örülnék, ha tele lenne, mert akkor aztán tényleg nem lehetne kinyitni anélkül, hogy a fele mellé menjen, de valóban egy 500 Ft.-nak jobban örültem volna. :D (De tudtam, hogy nem várhatom meg az akciót, mert elkapkodják... :D ) Arról nem is beszélve, hogy kínában gyártották? :O (Kicsit megingott a kísérletmentességbe vetett hitem...)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 2.

LittleSpark

2017. április 24.

Nekem a rózsaszín van meg, szép eredményt lehet vele kapni. A pigment valóban száll mindenfele használat közben :D Kevés is elég a körömre és teljesen befedi.
Az árát én is sokalltam, a Crystal Nails-nek is vannak ilyen hatású körömpigmentjei amiket ugyanúgy lehet körömlakkra is használni és olcsóbbak. Ugyh én maradok azoknál, de a gyűjteményem jól használható darabja lesz ez az Essence pigment :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 24.

rnikolett

2017. március 27.

Nekem a mirror/tükör hatású van meg.Nagyon szép lesz a végeredmény,valóban működik.Viszont lehetetlen anélkül kinyitni hogy mindenfele szálljon a sok pigment.Emellett a tégely kb félig van töltve.Az ára drága ennyi mennyiségért de a hatása szép.Egyszer szerintem megéri kipróbálni ha már unjuk a sima csillamos lakkokat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 27.