Essence

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: wishes, Módosítva: 2011. július 4.

Selymes textúrája enyhe csillogást és természetes végeredményt biztosít.

naiyah

2019. február 27.

csoamgolása fogott meg, gyorsan le is csaptam rá, szép a színe és elég pigmentált

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 27.

Matilda

2015. augusztus 8.

Egyik kedvenc highlighterem, mert én is annak használom. Nagyon szép selymes fénye van, egyáltalán nem tolakodó, visszafogott fényt ad az arcnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 8.

Heli

2012. július 24.

Én is highlighterként használom. Nem túl feltűnő, lehetne pigmentáltabb. Egynek jó, én 99 Ft-ért vettem anno, ennyit megért.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 24.

Dorka92

2012. július 2.

Kedvenc highlighter!:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 2.

Kedvenc highlighter!:)

Niho

2012. február 10.

Az egyik kedvencem! Vettem belőle 2t is:) Szinte minden nap majdnem használom. Kellemes viselete van,szép színe és az illata enyhe kis vanília.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 10.

Kandi

2011. október 12.

Nagyon finom illata van:)). Highlighterként használom, de szerintem lehetne jobban pigmentált. Viszonylag sokat kell felvinni belőle, és sajnos elég hamar el is tűnik az arcomról.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. október 12.

Dorcsa

2011. október 9.

Nagyon jó az illata, én is highlighterként használom arccsontra magában, vagy pirosító fölé. Én nagyon szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. október 9.

Kole

2011. szeptember 4.

Highlighternek használom szinte minden nap. Ár-érték arányban kiváló. Sajnálom, hogy már nem lehet kapni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. szeptember 4.

mellesleg

2011. augusztus 19.

Finom süti illatú, én highlighternek használom, és szuper :) A külseje is hívogató, nehezen kaptam, mert mindenhol azonnal elfogyott, de aztán egy Müllerben rábukkantam nyár elején :) Örülök, hogy megvettem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. augusztus 19.

babyface

2011. július 11.

itthon már nem találtam, de horvátországban rábukkantam egy drogériában úgyhogy le is csaptam rá :) gyönyörűen csillog, a csomagolása imádnivaló és nagyon természetes megjelenést kölcsönöz

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. július 11.