Essence

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra

A krémet feltöltötte: wishes, Módosítva: 2011. július 4.

Kategória:   Sminkek szájra

Tökéletes fedést biztosít, és igazi tavaszi hangulatba hoz, eközben pedig csodás fényt is kölcsönöz az ajkaknak.

kalcsicskitti

2012. március 30.

nagyon szép színe van..és az illata valami mennyei..kár hogy már nem kapható..beszereznék még párat :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 30.

Biu

2012. március 17.

nekem a világosabb van meg, most tavasszal megint elővettem, a málnás illata, az a szép dirszkrét rózsaszín szín, amit ad, nagyon szeretem a mindennapokra, nem túl tartós, de ennyiért elnézem neki

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 17.

Niho

2012. február 10.

Itta nagyon fini málnás! A sötétebb rózsaszín jobban fed de az se az igazi a világos éppen hogy.Kényelmes viselni bár picit ragad de nem nagyon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 10.

anita

2011. november 23.

A tökéletes fedés barokkos túlzás, de azért egész jól használható. A színe kellemes, nem túl élénk, fényes, nem túl ragacsos az állaga, ami zavar az az illata (nem romlott) Kb. 700Ft-ért vettem, annyit tökéletesen megért.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. november 23.

feredith

2011. augusztus 15.

Borzalmas... A színe még egészen szép, de nagyon ragad, nagyon sűrű.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. augusztus 15.

Borzalmas... A színe még egészen szép, de nagyon ragad, nagyon sűrű.

wishes

2011. augusztus 14.

Nekem a 01-es van. Gyönyörű a színe és elég tartós, de hajlamos megülni az ajkak apróbb ráncaiban, és mivel viszonylag sűrű és pigmentált a szájfény, ez ebben a színváltozatban sajnos elég látványos ... :S Pár hónap után pedig a szaga ecetes lett, gondolom megromlott... Kicsit bánom már, hogy megvettem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. augusztus 14.

szofyca

2011. április 27.

Én a 02-est vettem meg. Szépen fed, de szerintem túl ragacsos

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. április 27.

Én a 02-est vettem meg. Szépen fed, de szerintem túl ragacsos