Essence

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2018. február 8.

Kiszerelés:
Kategória:   Ecsetek

A finom sörtéjű kúp formájú ecsettel tökéletesen felvihetőek a bronzosító púderek – az ecsetet ferde szögben tartva tökéletesen illeszkedik az arcvonásokhoz.

2000 Ft egyben - Essence Jurassic Park Ecsetek
Ár: 2000 Ft egyben , Eladó: hajnalcsillag
Állapot: Kipróbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel Csepelen, a Csepel Plázánál vagy alkalmanként a Nyugati Pályaudvarnál/Foxpost/Ajánlott postán maradó előre utalás után

dreammiyss

2022. május 19.

Olcsó, jó minőségű, könnyen tisztítható. Szívesen nyúlok érte. Ecsetekben nagyon klassz az essence, nálam veri a catricet.
Imádom a kinézetét is, kis cuki csajos. Biztos vagyok benne, hogy évekig a társam lesz!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. május 19.

kisbobitas

2021. február 25.

Nagyon jó kis ecset, ezzel nem tudom elrontani a bronzosítást. Nem siklik el az arcomon rossz irányba ami jó pont és szépen eloszlatja a bronzosítót az arcon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 25.

Soraya

2020. június 29.

Szuper ez az ecset! Meglepően finomak, puhák a sörtéi, jó a kialakítása. Nagyon kellemes használni, szépen fel lehet vinni vele a bronzosító púdert. Nagyon meg vagyok elégedve vele.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 29.

Puszedli83

2019. október 30.

Ez az első bronzosító ecsetem, így nincs viszonyítási alapom. Puha, nem szúr, nem hullik. Nagyon könnyű vele dolgozni, meg is lepődtem, hogy milyen szép eredményt értem el már az első használatakor. Tetszik ez a fehér-rose gold külső.
Az ára nagyon baráti, teljesen elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 30.

Az ára nagyon baráti, teljesen elégedett vagyok vele.

jns.melinda

2019. március 16.

Ez szuper jo. Minden tipusu portermekhez nagyon jo. Tuti veszek meg egyet (vagy lehet tobbet minden porhoz). Nem tudom hogy, a szalak vagottsaga, a tomottseg, vagy a hosszuk, de minden szuper benne. Van ennel joval dragabb ecsetem arcra, de most nem tudom mit kezdjek veleuk, ez kiutott mindent.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 16.

hahika

2018. október 29.

Ez az első kifejezetten bronzosító ecsetem, szóval nincs nagy viszonyítási alapom, mert eddig kabuki púderezőt használtam bronzosításra. Viszont 100%-ig meg vagyok elégedve vele. Puha, nagyon jól lehet eldolgozni vele. Valamint ez a fehér- rose gold design egyszerűen gyönyörű, arra késztet, hogy mindig bronzosítani akarjak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 29.

bogmir

2018. május 28.

Jajj nagyon szuper ecset! Puha és remekül dolgozik, nagyon kényelmes és kellemes használni, szép végeredményt lehet vele elérni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 28.

Zsan31

2018. március 10.

Szépen veszi fel és adja le a terméket. Könnyű használni és kényelmes, ezáltal szép bronz érhető el. A 3-as formára is megfelelő, bár én azt ritkán alkalmazom. Az ára ennek is 3,45 €.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 10.