Essence

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra

A krémet feltöltötte: wishes, Módosítva: 2014. május 12.

Kategória:   Sminkek szájra

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

Wish

2013. november 21.

A korallos színű van meg nekem, egész jól működik. Jó a fedése, és elég tartós is, mert mattos a finishe.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 21.

klaubp

2013. szeptember 26.

Megvettem,hazavittem,kipróbáltam mire a barátom csak annyit mondott,hogy ezzel a rúzzsal nyugodtan kiülhetek a Gerbeaud teraszára a többi öreglány közé!Borzalmas,majdnem nálam is kukába került,de mint pirosító egész jól működik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. szeptember 26.

eveartstar

2013. szeptember 6.

Hát a világos árnyalat szájra elég csúnyácska látványt kelt, úgyhogy megfogadtam az alant szereplők :D tanácsait és felkentem az arcomra. Ott tökéletes.
LowCoastGaggyer

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. szeptember 6.

LowCoastGaggyer

nyappyberii

2013. május 14.

A 01 cherry cherry girl árnyalatát szereztem be. először énis azt hittem,hogy ajakceruza,de mikor megnéztem a feliratot rákellett jönnöm hogy félrefordították és ez egy "rúzsceruza" :)
amúgy jó,és meglepően tartós, nekem szépen kopott :)

update: visszajelzések alapján szörnyen állt a számon ez a szín,úgyhogy sokáig félretettem,csak a port fogta. Aztán kipróbáltam pirosítóként,annak több mint tökéletes,tartós,gyönyörű színe van,úgyhogy valószínüleg pirosítóceruzaként folytatja a pályafutását :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 14.

amúgy jó,és meglepően tartós, nekem szépen kopott :)

e13

2013. február 14.

Én még régebben vettem meg akciósan a világosat, úgy emlékszem az utolsó darab volt egy sérülttől eltekintve. Nos, nekem azóta is a polcomat díszíti, talán kétszer próbáltam felkenni, de mintha egy újsághoz csomagolt ajándék Barbie rúzzsal bajlódtam volna. Sajnos nekem egyáltalán nem vált be, pedig a színe mesés, nagy reményeket fűztem hozzá. De az előttem szóló ötletét kipróbálom majd, és megnézem hogyan funkcionál pirosítóként. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 14.

chatnoirrr

2013. január 12.

A sötétebb van meg. A színe gyönyörű, állaga jó, bár borzasztó nehéz felvinni. Sajnos egy idő után szárítja a számat, kicserepesedik, szétfolyik a szám körül, csúnya látványt nyújt. Viszont van egy ugyanilyen Catrice rúzsom, ahhoz tökéletes alap.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 12.

vira.15

2012. december 31.

Nekem is a világosabb van meg. Érdekes, mert az árcédula fölé ajakfilc volt kiírva, magán a terméken meg az hogy ajakrúzs, a blokkon meg ajakkontúr :D Ez valóban egy "rúzsceruza", de nekem nagyon bejött :) Nem szeretem az erős színeket az ajkakon ezért én egy kicsit elsatírozom az ujjammal, hogy kicsit halványabb legyen, de úgy, hogy látszódjon és szép színe legyen. Az illata valami mesés :$ Emlékeztet a Vanilla Kiss testpermetemre. Átlátszó szájfénnyel is kipróbáltam, úgy is nagyon szép volt az eredmény :) Tényleg be kell vele spejzolni :DDDD A szám nem szárította ki, de valóban csak igazán hidratált, ápolt szájra kell használni, mert nagyon kidobja a cserepes szájat :S :)

up: Vigyázzatok vele, mert ha sokat kentek az ajkatokra nagyon nevetséges lesz a végeredmény. Most megpróbáltam úgy használni, mint egy sima rúzst, szóval kenéssel, de brutálisan narancssárga lett a szám :S Próbáltam elsatírozni, de csak összeállt ilyen kis narancssárga csomókba. Ekkor leszedtem és újra próbáltam, de most finoman "ütögettem" a számra és utána dolgoztam el finoman az ujjammal. Most már szép lett az eredmény, de levonok egy csillagot, mert nem szabadna így összeállnia, meg nem biztos hogy mindenki kísérletezgetős, mint én. Akiknek összeáll az ajkain, az próbálkozzon meg ezzel az "ütögetős", satírozós módszerrel, hátha beválik :)

up2: Nem tudom mért, de az enyém kicsit büdös lett, olyan szódabikarbóna szagú :S Más is tapasztalt ilyet???? Ilyen gyorsan megromlana, vagy a közepétől ilyen büdi lesz? :S

up3: Na jó, most lett elegem ebből a ceruzából. Nem elég, hogy büdös lett, de ezt nézzétek, ez szerintem azért már durva. Mintha egy viaszdarab lenne benne.
Kicsit letöröltem körülötte, hogy jobban lehessen látni, de én is csak pupilláztam, hogy mi nyomja a szám amikor használom. Repült a kukába...... -.-

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 31.

Xnano

2012. december 14.

Nekem a világosabb árnyalat van meg, ami a számon egy katasztrófa :( de pirosítónak tökéletes, és ha így használom, a borzasztó művanília bukétól sem leszek rosszul. Akciósan vettem, legyen 3 csillag.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 14.

eleonora.gonda94

2012. november 30.

Én a sötétebbet vettem meg, mert már rég akartam ilyen színű rúzst, még teljes áron, amikor láttam a kollekciót leakciózva gondolkoztam a világosabban is de végül nem vettem meg. Az illatát imádom,nagyon jó vaníliás illata van, bár ez mellékes. Nekem elég sokáig bírta minimális kopással. Egy bajom volt vele, hogy 5-6 óra után elkezdte szárítani az ajkaim. Amúgy imádom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 30.

sugar bunnie

2012. november 21.

Akciósan bukkantam rá tegnapelőtt a Rossmannba. Egyből rámartam a világosabb árnyalatra. Ez az első barackos árnyalat, ami jól áll.! Illata nagyon jó, könnyű használni, viszonylag tartós is. Ajakápoló fölé szoktam kenni, igy nem lesz túl erős a szine. Kár hogy csak egyet hoztam belőle, pedig nagyon elnyerte a tetszésemet..

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 21.