Essence

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb

A krémet feltöltötte: wishes, Módosítva: 2013. december 16.

Kategória:   Egyéb

Limitált kiadás

Papírból.

Nci

2013. október 14.

Ajándékba kaptam, nagyon tetszett! Egy jeles eseményre kívántam volna feltenni, ami nem jött össze. Vastag papírból készült, de nekem eléggé meggyűlt vele a bajom. Hol szakadt, hol túl merev volt. A ragasztó amit csomagoltak mellé, az bőven több mint amire szükség van, és kellően erős :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 14.

iringo

2013. augusztus 8.

Én az egyik barátnőmnek vettem szülinapjára, így felrakásáról nem tudok véleményt mondani, de a minta nagyon tetszik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. augusztus 8.

annapanni

2012. szeptember 24.

beáldoztam rá egy kis pénzt, emlékeztetett az Éhezők Viadalában az egyik sminkre, csak ott szemhéjra ragasztották fel a papírcsipkét.
először is - ez papír vagy valami fólia? nem sikerült eldönteni. felrakni szinte lehetetlen, nem lehet rendesen ráilleszteni a szempillasor fölé, akkor is eláll. amúgy az ötlet: 5 kivitel: 1

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. szeptember 24.