Essence

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet feltöltötte: wishes, Módosítva: 2012. augusztus 22.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

nua

2013. október 16.

Nekem minden körömlakk másnapra lepattog, még a zselés UVre kötös is, ez kibirt nálam egy hetet, nagyon jól pigmentált, nekem a fekete van meg. (3-at is vettünk) Nem kell kétszer kenni mert elsőre is eléri a kivánt hatást. Nagyon sajnálom hogy már nem lehet kapni :(

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. október 16.

m.szandi91

2012. augusztus 16.

Gyorsan szárad és aránylag tartós is. Nagyon szeretem, nem bántam meg, hogy megvettem!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 16.

kvitta.girl

2012. június 10.

mivel kifutó termék,így rossmann-ba most akciós pulton 400 ft volt csak,mondom ennyiért kipróbálom simán:) Hát jól tettem,lilát vettem meg és nagyon jó,egy rétegben kihozza a kívánt színt,hamar megszáradt,és jó az a csillám is hozzá:) Bal kézzel nehéz volt vele dolgozni,de leraktam az éjjeli szekrényre,megoldottam:)
Szuper,kár hogy megszűnik:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 10.

Szuper,kár hogy megszűnik:)

liele

2012. május 23.

Nekem is a fekete van meg, és tényleg szuper. A fekete egy rétegben is tökéletesen fed. Ez nálam még egyik másik körömlakknál sem sikerült. Nálam tartósnak is bizonyult.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 23.

rebus

2012. március 23.

én karácsonyra vettem magamnak, tetszik nagyon :) a fekete tényleg szuper, 1 rétegben tökéletesen fed. nem bántam meg hogy megvettem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 23.

bica07

2012. március 9.

Én karácsonyra kaptam az arany-feketét és nekem nagyon tetszik. A feketében nagyon kellemeset csalódtam ez az 1. olyan sötét lakk ami nekem egy rétegben is fed.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. március 9.

Milli006

2012. január 3.

A fekete-aranyból hoztam el az utolsót és nagyon tetszik! Kár, hogy már vége a karácsonynak, mert szerintem tökéletes lett volna az alkalomhoz. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. január 3.

boozie

2011. december 31.

Megvettem a fekete-aranyat és a pirosat is, alap és fedőlakkal használtam és az 5. nap csak azért mostam le mert már untam, amúgy semmi baja nem volt, le se pattogott.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. december 31.

stilusnaplo

2011. december 27.

Fekete-arany van nekem is, nagyon szép, fényes, és egy rétegben is tökéletes, de fedőlakkal (!) már másnap megpattant néhány körmöm végén, pedig semmi különöset nem csináltam...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. december 27.

Lanna

2011. december 25.

Én a fekete-aranyat vettem meg, és nagyon tetszik(: Meglepett, hogy a fekete egy rétegben is tökéletes fed:)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2011. december 25.