Essence

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: wishes, Módosítva: 2012. augusztus 22.

CocoSunrise

2013. április 25.

UPDATE - Ki gondolta volna, hogy végül elcsábít. Lassan egy éve megvan és a napokban ki fogom dobni, mert elfogyott...nagyon megszerettem végül a metálos ragyogását és elnéztem neki, hogy nehezebb precízen feltenni az állaga miatt. Extratartós, nem maszatolódik. Vennék még csak más színben, ha lenne. :) Adok neki még egy csillagot.

A szürke van meg, nagyon szépen mutat, tartós... de ritkán használom, mert elég száraz az állaga a tusnak, ráadásul az ecset sem a legjobb és macerás feltenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 25.