Essence

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   7,3 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Kmanci, Módosítva: 2014. május 4.

Kiszerelés:   7,3 ml

A Colour Arts trendkiadáshoz tartozó szemhéjalapozó, mely megfelelő alapot biztosít a pigmenteknek.

Mse

2020. január 15.

Olajos a szemhéjam, így nagyon könnyen kiderül, melyik jó szemhéjalapozó. Ez az volt. De azóta megtaláltam a Milanit, ami sokkal jobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. január 15.

zsizska

2015. február 19.

Nagyon bbevál ez a termék, ezért nem is próbálkoztam más ilyen termékkel. Sajnálom, hogy már nem kapható

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 19.

Tildi

2015. február 10.

Kipróbálta. Nem rossz de inkább maradok az Artdeco alapomnál :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 10.

Kipróbálta. Nem rossz de inkább maradok az Artdeco alapomnál :)

Dius1991

2014. május 18.

Egész jó, bár egy lakodalmat nem bírt ki igazítás nélkül. Mindenesetre sajnálom, hogy kivonták, mert hétköznapokra tökéletesen bevált! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 18.

aranyhalacska

2014. április 22.

Imádom és sajnálom, hogy már nem lehet kapni. Minden smink alá ezt használom és a tartóssága kifogástalan!Szerencsére lassan fogy, de nem tudom mivel tudnám pótolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 22.

vargakrisztina1225

2014. április 16.

nagyon nagyon szeretem !!! és borzasztóan sajnálom h már nem lehet kapni, nem tudom mikor dobták piacra de én kb azóta használom, szv elég régóta több éve már
mindenféle smink alá ezt teszem, tehát nem csak pigmentekhez
nagyon sokáig elég, mindig keveset használok belőle
tanácstalan is vagyok, hogy most mit vegyek helyette
a 12 órás hatás biztos hogy megvan, a reggel felrakott sminkem még este is hibátlan

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 16.

mindenféle smink alá ezt teszem, tehát nem csak pigmentekhez
nagyon sokáig elég, mindig keveset használok belőle
tanácstalan is vagyok, hogy most mit vegyek helyette

Timcyykee

2014. április 12.

én szeretem, teljesen megvagyok vele elégedve, kár, h már nem lehet majd kapni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 12.

én szeretem, teljesen megvagyok vele elégedve, kár, h már nem lehet majd kapni.

x1342x

2014. március 21.

Én is kiárusítás alatt vettem meg, talán 1€ volt. Meghosszabbítsa egy kis idővel a sminkem tartósságát, azonban nekem száradás után, ha nem vigyázok rá a szemhéjpúder felvitele alatt elkezd lejönni, olyan kis darabokban mintha hámlana a bőröm. Nem rossz, voltak már sokkal jobb szemhéj alapozóim, na de ennyiért...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 21.

Nina555

2014. március 2.

350 Ft-ért nagyon bevált, jól tartja a szemfestéket, örülök, hogy megvettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 2.

350 Ft-ért nagyon bevált, jól tartja a szemfestéket, örülök, hogy megvettem.

LiliPiszu

2014. február 19.

Ez a kedvencem. Bár nem vagyok egy nagy essence rajongó de ez tényleg szuper. Kár,hogy nem lehet kapni többé.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. február 19.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol