Essence

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Kmanci, Módosítva: 2016. július 19.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Az átlátszó alapozó lakk keverhető egy, vagy akár több pigmenttel, így vadiúj színkombinációk hozhatók létre újra és újra. Csak alapozólakknak használható.

B. Évi

2015. január 31.

Az enyém: Essence Nail Art, Twins - Colour Base: 06 bella (türkiz)

Jól és egyenletesen fed, gyorsan szárad.
Én önmagában is használom, nem csak a "párjával" /Glitter Topper: 06 edward/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 31.

Az enyém: Essence Nail Art, Twins - Colour Base: 06 bella (türkiz)

Jól és egyenletesen fed, gyorsan szárad.
Én önmagában is használom, nem csak a "párjával" /Glitter Topper: 06 edward/

stenonis

2013. március 2.

Frankeninghez akartam venni egy átlátszó lakkot, tulajdonképpen bármilyen megfelelt volna, de gondoltam, legyen ez, ha már ki van találva. Olvasgattam rajta, hogyan ajánlják a használatát, de mondom én ezzel nem fogok szórakozni (pigmenttel összekevergeti az ember egy tálkában, majd felviszi ennek az ecsetével a körömre). Én úgy voltam vele, hogy öntök ebből az üres körömlakkos üvegcsébe, és zsupsz bele a pigment. Biztos voltam benne, hogy néha fel kell rázogatni, de azt hittem, kicsit jobban megfogja majd a pigmenteket, mintha egy sima átlátszó lakkot vettem volna. De nagyon gyorsan és teljesen leülepszik az aljára a pigment. Felrázva tökéletesen használható, és egyébként jó minőségű, jól tapadó lakk, felkentem önmagában átlátszó lakk helyett és szép meg tartós.
Nem kaptam meg tőle, amit elvártam, és nem is értem teljesen, hogy ezzel mit akartak, mert az eredeti felhasználási módja is olyan, hogy bármilyen átlátszó lakkal működőképes, szóval ez enyhén felesleges termék, hát így jártam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 2.

Illatanyagok: Ethyl Acetate, Isopropyl Alcohol

Cellulózból (az egyik fő növényi rost) előállított felületi hártya képző anyag.