Essence

Ár:   1049 Ft   Kategória:   Sminkek szájra

A krémet feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2018. július 11.

Kategória:   Sminkek szájra

Folyékony ajakrúzs magasan pigmentált árnyalatokban és lélegzetelállítóan fényes hatással, akár a folyékony latex.

10 árnyalatban elérhető

Csipetke

2020. január 20.

Nekem három árnyalatom is van belőle a 05-ös lolilolipop ez egy piros árnyalat. Nekem ez A piros szín, ez áll a pirosak közül a legjobban. Van még a 07-es bite me if you can ez egy bordós árnyalat ezt használom inkáb most télen ilyen bogyós színe van. Illetve van még a 10-es I'm dark I'm back ez egy sötétebb barna árnyalat. Ezt ritkán használom de egyébként még a használható sötét árnyalat ami nem foltos és nem mászik el a számon öt perc után. Mindháromról elmondható, hogy szép pigmentáltak és aránylag tartóssak is, persze van ezeknél sokkal tartósabb rúzsom is. Az aplikátor egyszerű semmi extra, egy kicsit figyelni is kell használat közben és meg is kellett szoknom. Szépen kopnak, nem foltosak. Nem szárítanak. Van az essence-nek ennél jobb ajakterméke is. De azt sem mondanám, hogy rosszak. Elhasználgatom őket de nem nyúlok értük mindennap. Nem bántam meg őket. A csomagolás is tetszik nem az a megszokott forma.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 20.

saniko0093

2019. október 2.

Nem venném újra, leárazva kb 200 ft-ért vettem a DM-ben, de annyit is ér. Ez inkább egy szájfény, köze nincs a folyékony ajakrúzshoz. A világosbarna árnyalata van meg, így nagy "károkat" nem tud okozni, ha picit lecsúszik. Talán elhasználom, de nem biztos..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 2.

Kormosmerci

2019. augusztus 1.

A bite me if you can árnyalatot vettem meg, egy leárazás során, de szerintem szörnyű. A színe nagyon szép, jól fed és szépen csillog, nem ragad. A tartósságáról nem tudok nyilatkozni, mivel az első öt percben, a szám körüli redőkbe folyik a termék. Nagyon sajnálom, mivel jó véleményeket olvastam róla és imádom ezt a vörös árnyalatot, de nem tudok mit kezdeni az elfolyással. A szájceruza sem akadály neki, pedig 25 évesen, nincsenek erős ráncai egy nőnek, főleg, hogy nem szoláriumozok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 1.

norciiiii

2019. február 11.

Nagyon szeretem ezt a folyékony szájfényt. Annak idején ajánlásra vettem meg.Nekem a világosabb barna árnyalata van meg. Jól alá szoktam hidratálni,és úgy tökéletes. Ha épp nem matt rúzst szeretnék felkenni akkor csak ehhez nyúlok. Szerintem felkenve nem ragad és egész sokáig a helyén marad. Összességében nekem tökéletes!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 11.

bernatd

2019. február 8.

Nekem a 02es nude is the new cute árnyalat van meg.Nagyin szép fénye van.Kellemes színű, pont ilyenre vágytam. Emellett jó illatú, nem szárítja az ajkaimat, nem ragadós. Nagyon szeretem

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 8.

BlackVelvet

2019. január 11.

Én is találtam még, bár a matt változatát szerettem volna megvenni, csak rosszul voltak bepakolva, én meg figyelmetlen voltam. Nekem kicsit szokatlan. A kézfejemen kipróbálva nagyon ragadt, a számon viszont nem. Az applikátora is érdekes, elsőre nehéz vele bánni. Egyébként szép, fényes, pigmentáltságát tekintve inkább színezett szájfény, mint folyékony rúzs. Tartóssága kicsit jobb, mint egy szájfénynek. Sűrű és jól rátapad az ajkakra.
Összességében elhasználom, de nem venném újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 11.

Összességében elhasználom, de nem venném újra.

csill87

2018. december 9.

Szerintem is kapható még. Nekem egy nude árnyalatú van meg, nagyon pigmentált, de annyira nem kényelmes viselet. Igaz nem is rossz. De a kedvenceim a Rimmel oh my gloss szájfények, azok azért sokkal kényelmesebbek. Ez kicsit ragadósabb annál, de szép és olcsó

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 9.

Lina14

2018. november 10.

én is találtam sok helyen, végül vettem is 2 árnyalatot, ezek: pink interest 03 és woody rosy 04. fényesek, olyanok, mint egy jól pigemntált szájfény, az applikátor fura, de könnyen szokható, egyenletesen terül. mivel szájfény szerűek, nem olyan tartósak, de lehet újraapplikálni nap közben. kicsit ragacsos, de szerintem nem jobban, mintt egy átlag szjfény. a világos színek eddig eléggé bejöttek.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 10.

vkata96

2018. október 11.

Úgy látom az van ideírva, hogy nem gyártják, de én még a napokban láttam a polcokon. 04-es woody rose árnyalat van meg, és nagyon szeretem, könnyed kis szájfény. Megfelelően pigmentált, és nem ragadós (ha megfelelő mennyiséget teszek fel :D) A csomagolása számomra külön plusz, engem simán meg lehet venni egy szép csomagolással :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 11.

TimyeK

2018. július 6.

04 woody rosy árnyalatban vásároltam meg, mert tetszett a csomagolása, és mivel nekem bejöttek az essence rúzsai, gondoltam ez se lehet rossz. Ahhoz képest, hogy fényes hatású, kissé féltem, hogy zavaró lesz viselni, ragad vagy olyan csúszós érzést kelt majd, viszont pozitívan csalódtam, jó érzés viselni. Tetszik az állaga, nem folyik a világba. Szép a színe, kellemesen pigmentált, az applikátora és a csomagolása nagyon király és az illata is jó. Szép kis üde, természetes fényt ad így nyárra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 6.