Essence

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet feltöltötte: wishes, Módosítva: 2014. június 18.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Pasztell, élénk és holografikus színárnyalatokban kapható. Gyorsan száradó formulájának és lapos ecsetének köszönhetően körmönként csak egy ecsetvonás szükséges.

sailorluna

2018. szeptember 5.

ebből a régi változatból csak egy sellő színűm volt. két rétegben fedett, gyorsan száradt, elégedett voltam vele.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 5.

Barabu

2018. április 5.

Kritikán aluli sajnos.
Legalább 3 réteg kell, hogy fedjen, de úgy meg a vastagság miatt ronda.
Nagyon gyorsan lepattogzik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 5.

Kritikán aluli sajnos.
Legalább 3 réteg kell, hogy fedjen, de úgy meg a vastagság miatt ronda.
Nagyon gyorsan lepattogzik.

anna22

2018. február 18.

Egy lila csillámos kopott külsejű darabot találtam. :D Nem látok különbséget az új tesója és e között. Príma. Megfelelő előkészítéssel és fedőlakkal nekem kibír egy periódust, míg újrafestem. :) Szép, jó fedésű megéri az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 18.

MikasAckerman

2017. december 19.

Hiányzik. A most kapható "tesója" (asszem the gel vagy vmi hasonló neve van) sokkal rosszabb szerintem, ebből egy négy éves darabot, amit anno imádtam, most találtam meg, és még mindig ugyanolyan jól működik, pedig egy Rossmannos kiárusítás során szereztem potom 150 forintért, szóval már akkor sem lehetett friss :) Tényleg nem a legtartósabb, de nálam ez maximum egy-két nap eltérést jelent a jobb lakkokkhoz képest, szóval ezzel sincs bajom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 19.

Linuxo

2017. március 10.

Nekem a walk of fame árnyalat van meg, komoly 100 forintért vásároltam meg, hát ennyit is ér. Maradok a drágább körömlakkoknál, mert azok legalább ne ilyen folyósak, ezzel legalább 3 réteg kell, hogy fedjen is vmit.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 10.

idc

2017. január 11.

Nagyon szeretem őket, nagyjából 5-6 szín van meg, de nem tartosak:/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 11.

Nagyon szeretem őket, nagyjából 5-6 szín van meg, de nem tartosak:/

Vizililiom

2016. december 27.

Rengeteg Essence lakkom van, a színük miatt imádom őket. Sajnos nem valami tartósak, max 2-3 napot bírnak.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 27.

Gabica55

2016. november 30.

Egy világos babarózsaszín van nekem de nagyon nem vált be, sőt kifejezettem rossz! Amint felkenem megszárad másnapra már belevegősödik és lepattog :( Pedig gyönyörű színe van :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 30.

Loona

2015. november 16.

Szerkesztem a véleményem, mert a kis indexkép alapján úgy gondolom, ez még a legrégebbi, hengeres üvegcséjű változata a körömlakknak (bár a kép már az újabb változatot mutatja).

Akkoriban, amikor bejött az essence az itthoni drogériákba, épp lila körömlakk-lázban égtem, viszont nem padlizsános, nem bordós, hanem hideg, de sötétebb lila árnyalatot viszonylag nehéz volt beszerezni - a számomra akkoriban elérhető, alacsonyabb árkategóriában legalábbis - ezért ha ilyet találtam, azt rögtön, gondolkodás nélkül meg is vettem. Ezt tettem ennek a kollekciónak az egyik (képek alapján talán a 26-os számú) árnyalatával is. Aztán hamarosan jött a pofára esés: a száradással még nem volt problémám, lila és fekete lakkokhoz szokottként a csak két réteges fedés sem zavart, de a körömlakk nagyon-nagyon nem volt tartós, már egy napon belül elkezdett pattogzani, ráadásul nem csak a "szokásos" helyeken (szélen), hanem random módon, középen is. A lakkot ugyanúgy használtam, mint bármelyik másik körömlakkomat előtte, és azelőtt szinte csak olcsóbb, rosszabb minőségű (javarészt kínai meg száz forintos boltos) körömlakkokhoz volt szerencsém, mégsem tapasztaltam ilyen rossz tartósságot soha, egyetlen lakk esetében sem. Ezek után gyorsan el is ajándékoztam a lakkot, hogy nehogy véletlen megpróbáljam újra használni. Szerencsére a színe nem volt annyira különleges, így annyira nem bántam a dolgot, de ezek után - nem sokkal ezelőttig - messze elkerültem a márka displayét a drogériákban, nehogy valami tetszetős színt meglátva hasonló kellemetlenségbe fussak.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 16.

csokalilla

2015. július 13.

Sokkal jobbak, mint a mostani 'gél' lakkok, gyorsabban száradtak és én ígyis-úgyis használok alap- és fedőlakkot, szóval a tartósságuk is kb. ugyanaz, sőt, ezt a fajtát az állaga miatt is egyszerűbb volt használni :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. július 13.