Essence

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet feltöltötte: wishes, Módosítva: 2013. február 28.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Sophie0727

2016. szeptember 13.

Miért? Miért nem gyártják már? Imádtam. A kék egy álom volt nekem. Odavoltam a hatásért. Kicsit hozta az utóbbi időben divatos universe lakkokat. Mesés volt. Nekem mindig gyorsan meg is száradt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 13.

sznoemi

2015. augusztus 23.

A piros-narancs kombó volt meg,imádtam!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 23.

A piros-narancs kombó volt meg,imádtam!

Imo

2015. július 24.

Kényelmetlen a kiszerelés, ez nem vitás, de a színei szépek és jól kombinálhatóak voltak. A kék és a rózsaszín volt meg, de hamar elfogyott. Talán még annyi, hogy a csillámos lakk magában nem volt olyan szép.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. július 24.

vador

2015. május 17.

Tényleg lehet együtt használni a színeit, bár az én árnyalatomnál (Ticket to the show ) nem érdemes, mert elég csúnyácska az eredmény. :)
Klassz minőség, kb. mint az Essence limitáltjai általában, bár ettől a kiszereléstől a falat kaparom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 17.

Jutka1989

2014. december 20.

2 színpárt vettem belőle: a pinket és a kékes-szürkét. Így a 4 szín külön-külön el is megy, de nekem a 3. szín sehogy sem jött ki belőle... Átlagos lakk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 20.

x1342x

2014. március 21.

Leárazáson vettem meg a kéket, 0,75€ért :) Ennyiért kaptam utána, a kék része gyönyörű sötétkék, a száradása nekem hosszú, egy közepesen vastag réteg elég belőle, a fedőlakk része is tetszik, de nem tudom sűrűn használni.
Lényegében tetszik, a négy csillagot megérdemli.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 21.

Lényegében tetszik, a négy csillagot megérdemli.

Emike

2014. február 2.

A Ticket to the show árnyalat van meg belőle, amit imádok :)
Fekete színű és ráadásul csillámos, így nagyon szépen mutat, kis különleges. A másik felét nem nagyon használom, inkább csak fedőlakknak, annyira az nem nyerte el a tetszésem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 2.

A Ticket to the show árnyalat van meg belőle, amit imádok :)

AshleeyTayloor

2014. január 20.

Zöld és a fekete van meg belőle, szépen lehet vele dolgozni és gyorsan szárad. Sajnos nem tartós, de ez nálam nem gond, mivel 3 naponta festem a körmömet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. január 20.

OAdrienn

2013. december 20.

Átlagos körömlakknak mondanám, a Ticket to the show árnyalatban van meg, ami szerintem nagyon hajaz a Vampire's Love Gold Old Buffy-jára. 2 rétegben szépen fed, átlagos tartósság és száradás jellemzi őket. Viszont ez a kétoldalú kiszerelés egyáltalán nem praktikus számomra, inkább még jobban megnehezíti a felvitelt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 20.

Kisu

2013. december 9.

A kék és a zöld van meg,mindkettővel egész elégedett vagyok.
A kék alap felkenve kicsit csalódás volt,hogy a lila színjátszás eltűnt belőle,de ettől függetlenül nagyon szép a színe,főleg a csillámos végével*-*
A zöld felkenve egy picit talán jobban tetszik,mint az üvegben,de az igazi csodát itt is a csillámos vég hozza elő.
Az mindkét lakkról elmondható,hogy közepes ideig szárad,két réteg elég az alapszínből,alap- és fedőlakkal tűrhető ideig bírják,maga az elgondolás is tetszik.Tárolni viszont elég vacak őket,ezért 4 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 9.

A kék és a zöld van meg,mindkettővel egész elégedett vagyok.