Essence

Ár:   649 Ft   Kategória:   Kézkrémek

A krémet feltöltötte: Vicus, az összetevőket feltöltötte: julcsa95, Módosítva: 2015. április 13.

Kategória:   Kézkrémek

2014 áprilisi trendkiadás

orsipanka

2020. augusztus 27.

Az illata az Avon csokis testradírjára hasonlít, nekem tetszett, jól hidratált, gyorsan beszívódott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 27.

timibaby

2014. április 14.

Igazából átlag kézkrém, nem tud többet vagy kevesebbet sem ennél. Nem ragad, ami jó pont. Amikor bekentem vele a kezem az uram megkérdezte, hogy mi ez a romlott szag...lényegében ennél többet nem tudok róla mondani, az illata nekem kicsit furi, de nem rossz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 14.

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.