Essence

Ár:   649 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2021. november 4.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Röviddel a szérum felvitele után a körömágybőr meglágyul, és az integrált körömágybőr eltávolítóval egyszerűen megszabadulhatunk a felesleges bőrtől.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Zsenike

2022. június 17.

Egész jó kis cucc, nagyjából hozza amit kell, de azért nem annyira erős, mint kellene.
Nekem nem oldott le minden bőrt, maradt a körmön a kezelés után is.
Ennyi pénzért megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. június 17.

Nekem nem oldott le minden bőrt, maradt a körmön a kezelés után is.
Ennyi pénzért megéri.

6vilag

2022. június 6.

Meglepően népszerű ez a termék, nem is gondoltam volna.
Néha a lábamra próbálom használni, de szerintem nem tudja helyettesíteni a lábáztatós műsort, amikor is nagyon szépen meg lehet oldani a felesleges bőr eltávolítását. Olyankor szépen felpuhul a bőr a felesleget rózsafa pálcikával hátratolom, a többit, amit lehet, a kis hegyes reszelőcskével meg eltávolítok. Sokkal hosszabb ez a művelet, ezzel kenőccsel talán némi időt meg lehet spórolni, de nálam ennél az eredmény annak közelébe sem ér.
Amikor használom mégis én tovább hagyom, mint 1 perc, van néha az 10 is, de még sem olyan látványos és nem is olyan eredményes, mint az áztatós. Inkább tűzoltásos megoldásnak gondolnám, ha lusta vagyok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2022. június 6.

Meglepően népszerű ez a termék, nem is gondoltam volna.

Csutak

2022. május 28.

Nekem a szorongás miatt elég csúnyák szoktak lenni a kezemen a körmeim. Ez a termék sokat segít abban, hogy ne legyen mit bizgerélnem, nagyon szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 28.

Thumpa84

2022. május 22.

eddig jol mukodik, hozza amit iger. felkenes utan nagyon hamar lehet vele dolgozni, felpuhitja a bort/koromagy alatti reszeket

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. május 22.

Coffee123

2022. április 25.

Hatékony, könnyen használható, szerintem az egyik legjobb.

update: 2 éve folyamatosan használom, továbbra is alapdarab.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. április 25.

Hatékony, könnyen használható, szerintem az egyik legjobb.

update: 2 éve folyamatosan használom, továbbra is alapdarab.

Fannnya

2021. július 23.

Észre sem vettem, hogy már a többedik üveget fogyasztom belőle, annyira a mindennapi rutinom része lett. Olcsó, és jól teszi a dolgát, megéri kipróbálni! A kiáztatott bőrömet lenyomkodom, majdfelkenem, kicsit hagyom hatni, és törölközővel átdörzsölöm a körmeimet. Így minden maradék eltűnik róla.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 23.

lhi

2021. április 30.

Hát, nekem nem vált be, igaz, elég komoly körömbőreim vannak. Ez nekem nem segít eltávolítani a körömre tapadt bőrt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. április 30.

lenochka

2020. november 4.

Csak felkenem, várok kb. 15 másodpercet, majd szép óvatosan visszatolom a körömágybőrt egy rózsafa pálcikával. Ennyi, nekem ez így teljesen jó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 4.

dettusbettus

2020. október 28.

Végre egy körömágybőr eltávolító, ami érti a dolgát!
Kb. 1 percig hagyom hatni, ennyi szerintem kell ahhoz, hogy megfelelően felpuhítsa a bőrt. És utána minden flottul megy.
Olcsó és jó!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 28.

Végre egy körömágybőr eltávolító, ami érti a dolgát!
Olcsó és jó!

bernadettu

2020. augusztus 9.

Egy drágább köröm bőr eltávolító helyett kerestem alternatívát, és azt kell mondjam hogy bevált.
Eleinte csak a feltüntetett határidő végéig hagytam fent de az nem volt elég így akár egy percig is fent hagytam, irritációt nem okozott.
A bőrt viszonylag egyszerű volt eltávolítani.
Hosszú távon lehet inkább a drágább termékhez térek vissza de ez jó alternatíva lehet és drogériákban elérhető.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 9.

A bőrt viszonylag egyszerű volt eltávolítani.

Hidratálók: Glycerin, Maris Aqua

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak.