Essence

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: szeliger, Módosítva: 2021. december 6.

Kiszerelés:
Kategória:   Ecsetek

Limitált kiadás, 2021. Disney Princess kollekció része

Tematikus csomagolású ecset. Száraz púder vagy egyéb száraz termékek felvitelére alkalmas,  rendkívül puha szintetikus sörtékből készült. Ennek eredményeként az ecset tökéletesen rögzíti a terméket, és biztosítja az egyszerű felvitelt.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

szeliger

2022. január 13.

Az ecset kivitelezése szép és igényes. a fényes acélszürke nyél a rozéarany párosítással jól mutat, a fogás pedig kényelmes, a nyél hosszúsága pont jó. Az ecset feje puha és tömött (bár a puhasághoz képest tömöttebb is lehetne). A kompakt púderekhez kevésnek bizonyult, csak a porozósabb fajtákból veszi fel rendesen a púdert, a hagyományos porpúderekhez kiváló. Finoman és egyenletesen lehet vele púderezni, a felesleget pedig lesöpörni. Időnként egy-egy szálat elveszít, hát annyi baj legyen. A mosás egyszerű, az ecset könnyen tisztítható, a nagy fejhez képest gyorsan száradnak a szintetikus szálak. Mosás közben nem vettem észre, hogy jobban hullajtaná a szálait.
Szinte minden nap használom, szívesen nyúlok érte, nem bántam meg, hogy beszereztem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. január 13.