Essence

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: mstindigo, Módosítva: 2016. július 28.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Körömlakk szárító aerosol spray. Másodpercek alatt megszárítja a körömlakkot, és extra fényt kölcsönöz.

Black Fairy

2017. június 18.

Mióta nem gyártják? Csak mert előző hónapban vettem a sajátomat...xD

Egyébként kellemes az illata, bár nekem a fújókája sose odapermetez, ahova tartom, de ennyi baj legyen.

A felső réteget gyorsan kopogósra szárítja, viszont az alsó rétegeket ugyanúgy könnyen el lehet csúsztatni, de nem ez az első ilyesmi termékem, úgyhogy erre számítottam. Nem hagy olajos érzetet a bőrömön, és nem folyik mindenfele a kezemről - mint az avon hasonló terméke - nem szárítja a körmöm körül a bőrt.

Igazából kedvelem, mert annyira megvédi a lakkozást, hogy ne tegyem tönkre. Amúgy meg csak este szoktam körmöt lakkozni én is, szóval reggelig van ideje az alsóbb rétegeknek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 18.

Mióta nem gyártják? Csak mert előző hónapban vettem a sajátomat...xD

Vicamici

Korcsoport: >54
2017. január 15.

Az elnevezés miatt az ember azt várja egy ilyen készítménytől, hogy a körmeire fújja és máris megszárad. Mivel nem ezt vártam, ezért nekem bevált és sokszor vettem már. Leginkább azt a célt használja, hogy olajossá teszi a köröm felületét, és így kevésbé van esély arra, hogy beleragadjon bármi. Körömlakkozás után én bármit teszek a körmeimre, bizony várnom kell. Ezt is úgy szoktam használni, hogy bekörömlakkozom a körmöm este, befújom a spray-vel a leírása szerint, és úgy fekszem le. Sosincs megsérülve a lakkom. Ha napközben csinálom, akkor sajnos várni kell egy kicsit. Nem szárítja meg azonnal a körmöt, de segít, hogy ne sérüljön. Én emiatt szeretem. Erős fojtós illata van, ahogy kifújom tele lesz vele a szoba, erre figyelni kell, hogy baba, kutya mellett ne használjuk. Nálam a célnak megfelelt, de senki se várjon túl sokat tőle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. január 15.

scheierdia

2016. szeptember 24.

Nekem nem igazán csinált semmit, de egy próbát megért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. szeptember 24.

Nekem nem igazán csinált semmit, de egy próbát megért.

Ба́ба-Яга́

2016. július 26.

Használni nem használt eddig, valamelyik lakknál még úgy is tűnt, hogy meghosszabbította a száradást. Amúgy nagyon praktikus kis cucc lehetne. Nekem az olajosság és a kiszerelés rosszabb volt a s-he körömlakk szárítónál, ez jobban porlaszt, kevesebb anyagot visz fel egy fújásra, viszont az előbbi legalább használt ugyanazoknál a lakkoknál. Egy próbát azért megér, én sem adom még fel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. július 26.

AkInImOd

2016. március 1.

Még ősszel kezdtem el használni a nyomdázásokhoz, és most, hogy újra lakkozhatom a körmeimet, megint előkaptam.

Be kell tartani a 15-30 centis távolságot: olajos az állaga, de felrázva és messziről kell alkalmazni, a lakk megkeményedése után pedig le lehet mosni a maradékot (mondjuk pocsékolásnak érzem, de egye fene). Illetve én sosem a nagyon frissen felvitt és új lakkokhoz használom, hanem a kicsit régebbi típusú, 5-10 perces száradásúakhoz, vagy a vaskosra sikerült nyomdázásokhoz. Persze nem csodaszer, van olyan lakkom, amin ez sem segít, mert olyan régi és sűrű, hogy az menthetetlen.
Egyébként egy szép fényes bevonatot képez a köröm felszínén (ilyenkor is érdemes 1 percet várni), bár én még utána használom a The Gel fedőlakkot minden alkalommal, az pedig szintén gyorsan szárad és fényes. Minden réteghez nem ajánlom használni, mert a lakk tapadását elrontja a rétegek közt. Az illatával amúgy nincsen bajom.

A pazarlásért és azért, mert nem tud minden lakkot megmenteni, 4 csillagot érdemel.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 1.

wenera

2015. november 25.

Sztem meg nem annyira rossz,mint ahogy sokan írják. A leírás alapján kb 30 cm távolról kell fújni és akkor nem lesz zsíros a kezed és ez így igaz! Viszont azt is írja h 30 sec alatt megszárad amivel nem értek egyet 100%osan . Igen megszárad, de csak felületileg. Ha viszont valamivel ütközik a körmöd vagy erősebben hozzáérsz akk már el is toltad a körömlakkot! Kb fél óra után már tökéletes! És ezt úgy mondom h nekem a körömlakkjaim kb 3 óráig száradnak tökéletesre - előnye viszont h bő 5 napig kibírják lepattogzás nélkül! Szóval nekem ez a fél órás száradási idő egészen jó. Bár hozzáteszem h az árával nem vagyok kibékülve és ez az első körömlakkszárítóm! Még kifogok többet is próbálni miután ez elfogy és akk már lesz viszonyítási alapom. Csak azért vonok le tőle 1 csillagot mert 30 sec kevés neki és mert drága ahhoz viszonyítva h milyen gyorsan fogy. Az illata mondjuk tényleg fura, de egyáltalán nem vészes.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 25.

hermelinke7

2015. április 16.

Semmit nem ér. Semmit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 16.

Semmit nem ér. Semmit.

claudia.nyilas

2014. július 11.

Nekem ez semmit nem gyorsított a száradáson, csak csupa zsír vagy olaj lett a kezem....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 11.

x1342x

2014. március 21.

Szörnyen gyorsan fogy, és alig használ valamit. Az az érzésem hogy csak a felszínével csinált valamit, de ennyi.
Nem vált be, szóval nézelődök tovább.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 21.

Nem vált be, szóval nézelődök tovább.

bizsuka

2013. augusztus 28.

Nem vettem észre hogy hamarabb megszárad a körömlakk, egyik körömlakkom esetében sem. Az illata finom, ezért kap 1*-ot, de nem vennék újra. Nem éri meg az árát, hamar elfogy...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 28.

Emolliensek: Dicaprylyl Carbonate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance