Essence

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb

A krémet feltöltötte: zdoreebaba, Módosítva: 2014. szeptember 4.

Kategória:   Egyéb

"Tizenkét öntapadós műköröm, amelyek tökéletessé varázsolják manikűröd, mintha csak a szalonból léptél volna ki. Egyszerűen csak válaszd ki a megfelelő méretű körmöt, majd nyomd saját körmödre. Ennyi, már indulhatsz is! Akár három napig is tart!"

Epresjoghurt

2018. február 25.

Mély csalódás! Korábban már használtam (más márkájú) felragasztható műkörmöt, ami egy teljes napig megbízhatóan fennmaradt, gondoltam ettől is valami hasonlót várhatok. A dobozában nagyon kis esztétikusnak tűnt. Felragasztva már más volt a véleményem. A ragasztóréteg csakugyan vastag, ahogy előttem írták. Bármennyire igyekeztem rásimítani őket a körmömre, nem követték a körmeim ívét, a szélei "lebegtek". Ami pedig a pont volt az i-re, hogy 1 órát viseltem őket, majd szépen sorjában elkezdtek lepotyogni. Senkinek nem ajánlom, pénzkidobás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 25.

lzsoficim

2017. április 28.

Jézusom, ez vmi borszasztó!
Azt sem tudom hol kezdjem:
1. Mi a fenéért nem lehet úgy megcsinálni a csoagolást, h látszódjon, mekkorák benne a darabok? megvettem,d e a legnagyobb is rossz méretű a hüvelykujjam körméhez(igen, tudom,hatalmas körmeim vannak)
2. a ragasztóréteg vastag s eláll vagy 1mm-re a körmömtől, nagyon undorítóan néz ki
3. a végében a ragasztó, a köröm hosszán semmi nincs
4. valószínűleg nekem túl íveltek a körmeim, de teljesen eláll a szélein a körmeimtől
SOHA,SOHA,SOHA!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 28.

Jézusom, ez vmi borszasztó!
Azt sem tudom hol kezdjem:
3. a végében a ragasztó, a köröm hosszán semmi nincs
SOHA,SOHA,SOHA!

habibi

2016. május 15.

Borzalmas. Egy alkalomhoz vettem, nem volt időm körmöshöz elmenni, azt hittem, nem lesz ennyire brutálisan észrevehető, hogy műköröm, de inkább még elindulás előtt leszedtem, mert kegyetlenül nézett ki. Annyira vastag a ragasztó a köröm alatt, hogy leginkább azzal vehető észre a legjobban, hogy mű. A természetes hatás korlátozott, ha vékonyabb ragasztóréteg lenne rajta, még talán szép is lenne, de első próbára brutális volt.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. május 15.

Monica6

2016. január 15.

Nincs benne 2 egyforma köröm, irtó feltűnő, az amúgy természetesnek hirdetett körmöket. Aki nem vészi észre, hogy ott van annak valószínűleg szem problémái vannak. Ja és marha gyorsan feljön a dagasztó max 1 nap.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 15.

Nilona

2014. szeptember 7.

Egyszerű műköröm, ha ügyese ragasztod fel nem is látszik, hogy nem igazi + nem feltünöen hosszú hanem inkább elegáns.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 7.