Essence

Ár:   1399 Ft   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: szeliger, Módosítva: 2020. június 8.

Kiszerelés:
Kategória:   Egyéb

2019. karácsonyi "From Santa with Love" limitált kiadás

Púder alapú termékek felvitelése és eloszlatására használható ecset, ünnepi csomagolásban.

Kally

2020. május 1.

Egyszerűen imádom, nincs vele semmi kifogásom. Kinézete gyönyörű, engem személy szerint mindig elragadtatnak az ecset belsejében levő apró csillagocskák. ( kisebb problémám a csillagok mellett megtalálható apró golyók, amik használatközben kisebb hangzavart keltenek ) Könnyen el lehet vele dolgozni a púdert, ˝kezdő˝ sminkesként számomra teljesen megfelel a termék. Bírja a strapát és ami szerintem még megemlítendő, hogy nem hullik az ecsetnek a szőre. Szerintem tökéletes példa arra, hogy nem kell ezreket kiadni egy jó minőségű ecsetért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 1.

szeliger

2019. december 5.

Az Essence az utóbbi időkben bizonyított az ecseteivel, most sincs másként. Én a DM-ben csaptam le rá, nem is egyet vettem, szerintem ajándéknak is egy jó lehetőség. Annak kevésbé örültem és a lányom is rögtön ezt jegyezte meg róla, hogy a benne lévő folyadék nem olyan viszkózus. A nyélben fehér golyócskák és arany csillagok találhatóak. Míg a tavalyiban a cukorpálcák lassabban úszkáltak, itt a gömböcskék gyorsabban mozognak és halk zörgést lehet hallani, ahogy gurgulásznak. Kis szerencsével viszont jó sok aranycsillag kitapad a nyél falára (sőt szerintem a mozgatás ezt még segítheti is, mert a műanyag gömbök talán feltöltik elektromosan a nyél falát és így a csillagok megtapadnak, mint fésülködés után a fésűhöz tapadó hajszálak, de lehet, hogy csak csalóka látszat).
Az ecset maga teljesen rendben van, jól felvette a festéket és szépen terítette. A tok pedig, amiben szállítják, kissé merevebb falú, nem az a könnyen behorpadós, ezt is értékelem. Nem bántam meg, nekem tetszik, megy az öt csillag.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. december 5.

Boriskajuliska

2019. december 2.

Nagyon tetszetős maga az ecset, mozgatás közben klasszul "szaladgálnak" a nyélben a csillámok. Puha, tömött hozza a márka limitált ecseteinek a színvonalát. Míg a tavalyi bronzosításhoz és highlighterhez, az idei pirosítóhoz való. Viszonylag világos pírral használtam, és nagyon szépen teljesített. Felvette egy érintéssel és könnyedén egyenletesen terítette. Ha valaki szeretne, most jól megszórták az összes ismert drogériát de utánpótlás nem lesz!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. december 2.