Essence

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Ajakápolók

A krémet feltöltötte: wishes, Módosítva: 2012. október 27.

Kategória:   Ajakápolók

2012 április-májusi trendkiadás

Gyümölcsös ízben és színben.

2 árnyalatban kapható

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

nyuszo

2019. február 21.

A barackos van meg...
Szép a színe, jó az illata.
Ízléses a csomagolása.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. február 21.

A barackos van meg...
Szép a színe, jó az illata.
Ízléses a csomagolása.

Heli

2012. december 13.

A csomagolásuk tényleg igényes, a meggyes illata és színe valami gyönyörű. Nagyon enyhe színt ad felkenve, de a csillogása egy átlag ajakápolónál több.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 13.

vivuss87

2012. június 25.

illata tényleg isteni, csodás a csomagolás, igényes, szép a színe, de tényleg nem hidratál:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 25.

Merci

2012. június 25.

én szeretem őket! nyárra tökéletesek! egy kis enyhe szín reggel egyből feldobja az arcunkat, az illata isteni. én mindkettőt megvettem és kedvtől, ruhától függően váltogatom őket. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 25.

karina

2012. május 12.

szörnyen mű. és nem is hidratál. szó szerint pénzkidobás!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 12.

szörnyen mű. és nem is hidratál. szó szerint pénzkidobás!