Essence

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet feltöltötte: wishes, Módosítva: 2012. október 27.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

2012 április-májusi trendkiadás

Eper illatú fedőlakk.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

GothicBeauty Blog

2013. szeptember 12.

Az egyik kedvenc fedőlakkom volt, míg el nem fogyott. Gyorsan és fényesre száradt, az illata is tetszett. Sokszor csak azt vettem észre, hogy már megint a körmeimet szagolgatom. :D Kár, hogy csak trendkiadás volt, nem állandó szortimentes darab.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 12.

Heli

2012. december 13.

Nekem ugyanolyan büdös, mint a többi lakk. Ha fedőlakk, akkor Crystal Nails vagy a BTGN új változata.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 13.

Dorka92

2012. július 2.

Jó az illata!:) De amúgy ennyi amit tud...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 2.

Jó az illata!:) De amúgy ennyi amit tud...

petracska13

2012. június 24.

Megvettem én is, egyébként egyáltalán nem volt szükségem rá, de persze a csábító eper illat miatt nem lehetett otthagyni... Alig vártam, hogy felkenhessem. Könnyen kenhető, elég folyékony, de viszonylag gyorsan szárad. Az illat persze nem maradt el, újra 12 évesnek érezhettem magam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 24.

2012. június 22.

Tényleg jópofa, nem láttam még illatos lakkot, mondjuk elég mű rágógumi-illat, de az ötlet szuper. Én kb. 6 órája kentem fel és már nem illatozik annyira, igaz azóta főztem, fokhagyma, citrom lehet, h elvette az illatát.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. június 22.

Kmanci

2012. május 28.

Valóban száradás után illatos, ahogy elillan az a büdös körömlakk szag, nagyon finom illata lesz, és az én körmeimen 2-3 napig érezhető, nem tudom elképzelni, hogy ez hogy lehet. Nagyon jó lakk, mivel híg, így gyorsan is szárad, és nem buborékosodik fel. Egy szintén Essence lakkal használtam először. Az én körmeimen a márka lakkjai 2 napot bírnak maximum pattogás nélkül általában fedőlakkal is. Ezzel a lakkal 5 napig voltak a körmömön minden pattogás nélkül, és akkor is csak azért pattogott le, mert hajatmostam és nagyon felázott. Rekordokat döntöttem vele, remélem másik ilyen minőségű lakkot is találok ezen az illatoson kívül.

Kénytelen vagyok újra írni róla. Újabb rekord dőlt meg vele a körmömön. Egy Essence Show Your Feet lakk múlt hét hétfő óta van fent a körmömön, 1-2 körmömön vannak hajszálrepedésrek rajta, de ez csak közelről látszik. Megtörve nincs, pattogni nem pattog. Elképesztő!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 28.