Essence

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: wishes, Módosítva: 2012. október 27.

2012 április-májusi trendkiadás

Finom, habos textúrájú, friss tavaszi színekben pompázó hab állagú szemhéjpúder.

3 árnyalatban kapható.

Heli

2012. december 13.

Ebből is két színem van, a zöld és az arany. Szemhéjpúderre, csillámosításra oké, de ez önmagában csak fényt ad, egyáltalán nem pigmentált.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 13.

Dorka92

2012. július 2.

Furcsálltam az elején, hogy olyan kis pici, de rá kellett jönnöm, hogy elég keveset kell belőle használni, így ha úgy vesszük rengeteg van benne. Amúgy én bírom ezt a sok csillámot, bulikba vagy extrémebb sminkeknél tökéletes!:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 2.

Ingrid

2012. június 5.

A promóciós képek alapján nagyon ígéretesnek tűntek de mikor megláttam nem hittem a szememnek, hogy ilyen mütyűrök! Én ennyi pénz nem adtam ki érte, bár a színek szépek..

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 5.

Szütyő Beauty blog

2012. május 19.

Hát vegyesek az érzéseim. Egyrészt nagyon apró a tégely, viszont ahhoz képest nem olcsó... kicsit fura. Másrészt annyira meg nem pigmentált. Alapnak szerintem nagyon jópofa, ad egy szolid zöldes árnyalatot a bézs szemhéjpúderemnek, (még csak így próbáltam) szóval cuki. Eddig tartós is, bár még csak 4 órája van rajtam, és szemhéjalapozó is van alatta, de fixen tart. Annyiból kicsit necces, hogy nehezen szárad meg, egy rétegben pedig alig látszik. Felvinni sokkal jobb ütögetve, (nem kenegetve mert akkor konkrétan az ujjadra ragad az egész cucc, a szemhéjadon nem marad semmi.) Ha van türelme az embernek lehet vele próbálkozni, de szerintem nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. május 19.

fatime

2012. május 17.

Wishes véleményével értek egyet, semmit sem ér. Én szerencsére nem vettem meg csak a tesztert próbálgattam de az is elég kiábrándító volt. Nincs most olyan nagy körmöm de alig fért bele az ujjam a pici tégelybe, de az az állag... igen érdekes volt. Én valami krémes dologra gondoltam nem zselére, és mikor végre sikerült egy picike adagot kihalászni az üvegből, hogy majd eldolgozom az kezemen, nem látszott szinte semmi csak csillogott kicsit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 17.

wishes

2012. május 16.

Teljes pénzkidobás kategória :(
A barackos színűnek (sorbet 01) nem tudtam ellenállni, pedig sejtettem, hogy így vagy-úgy, de meg fogok vele küzdeni... A pici, abszolút elfuserált kiszerelése felett még hajlandó is lennék elsiklani, de a benne levő habos-zselés cucc is teljesen kezelhetetlen. Kis mennyiségben nem látszik, vastagabban pedig beül a ráncokba, és igazából építeni sem lehet.... Az orrnyergemen viszont jól néz ki, szóval lehet átavanzsálom highlighternek.
A szép színe és a highlight alternatíva miatt nem dobom csak ki...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 16.

Teljes pénzkidobás kategória :(
A szép színe és a highlight alternatíva miatt nem dobom csak ki...

agirika

2012. május 12.

Végre sikerült beszerezni a sárga kupakosat(sorbet 02)!:Dhetek óta várom már:P első benyomásom az,hogy nagyon csillog (ami nálam abszolút pozitív dolog,ha csak icipicit viszek fel belőle,akkor is látszik:D).a színével nagyon meg vagyok elégedve (egyébként mind a háromnak,a legintenzívebb próba alapján a rózsaszín,sztem azt simán lehet használni pirosítóként is,bár kövezzetek meg:))
nem vittem fel túl sokat a szememre,nálam nem is fordult elő,hogy összecsomósodott volna. Eddig nagyon tetszik a termék,viszont egyetlen bajom nekem is van vele,a csomagolás.Ha hosszabb lenne a körmöm,szerintem bele sem tudnék nyúlni,annyira picike. Na de az árát maximálisan megéri,még az is lehet,hogy újraveszem,ha lesz még belőle:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 12.

karina

2012. május 12.

europeum müllerben van már! (vagy már nincs:D)
én megvettem belőle kettőt, a a barack és a sárga kupakosat, 01, 02.
hát so-so...
a barackosnak gyönyörű színe van - a tégelyben!
nem lehet őket építeni, legalábbis nekem nem sikerült, még úgy sem hogy sokat vártam hogy tuti megszáradjon az előző réteg, egyszerűen lehúzza és akármennyire próbálkozom, ugyanannyira marad intenzív, legfeljebb az ujjbegyem csillog egyre jobban.
én szerintem highlighternek fogom használni mindkettőt, szemhéjra kb elképzelhetetlennek tartom, abban az egyféle intenzitásban amit produkálni lehet vele, (merthogy alapszíne (mondhatni) nincs), csak csillog. edit: ha már nem tudtam aludni, azért kipróbáltam, hát szemhéjra tényleg használhatatlan, konkrétan semmi nem látszik belőle, nem is tudom hogy hogy gondolhatták ezt komolyan...ja igen, majd elfelejtettem. ahhoz képest hogy nem látszik belőle semmi, csodásan összeáll fél perc alatt egy csíkban... alappal. tényleg nem tudom felfogni, hogy ezt hogy lehetne erre használni...
amikor teljesen megszárad ha átdörzsölök rajta is csak pár csillám bánja, ez pozitív mondjuk.
VISZONT. csomagolás.... nekem épp hogy nincsenek tövig vágva a körmeim, és egyszerűen nem tudok úgy belenyúlni, hogy ne a körmöm alá kerüljön először a cuccból... ebből a szempontból kész agyrém, de majd nyúlkálok bele mással, annyi baj legyen.
és az égvilágon semmi gyümölcs illata nincsen, a pirosítónak legalább az van:D
gyönyörűen csillog, de ezenkívül semmi, szóval egy kettest kaphat, jóindulattal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 12.

europeum müllerben van már! (vagy már nincs:D)
én megvettem belőle kettőt, a a barack és a sárga kupakosat, 01, 02.
hát so-so...
a barackosnak gyönyörű színe van - a tégelyben!
és az égvilágon semmi gyümölcs illata nincsen, a pirosítónak legalább az van:D