KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Essence

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: szucslia, az összetevőket feltöltötte: anianiko, Módosítva: 2013. október 19.

Ultra gyengéd zselés formulája ugyanolyan pontos felvitelt kínál, mint a szemhéjtusok. Matt és csillogó végeredményt kínáló árnyalatok. Gyorsan megszárad, hosszan tart és vízálló.

Kiszerelés:  3 ml

Termékverseny: Bobbi Brown vs. Essence szemhéjtusok

Makk Zsuzsó

2017. december 25.

Szépen lehetett vele dolgozni, de már teljesen beszáradt. Elég hamar besűrűsödött, és morzsálódóvá vált.

Makk Zsuzsó
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 25.

Nicy011

2017. december 16.

Ha jól emlékszem ez volt az első szemhéjtusom. Egy frissen bontott dobozzal kezdetben nagyon szépen lehetett dolgozni, amikorra kitapasztaltam mennyi mennyiséget kell felvinni. Igaz, hogy az ecsetet, ha nem mostam le szurokszerűen rákeményedett, de ezt egy használat utáni ecset lemosással vagy az ecset kis vízbe állításával meg lehetett oldani. Kibírta az izzasztó táncos fellépéseket, a meleget, a hideget. Nagyon szerettem az állagát, a színét, a végeredményt, de végül következő vásárlásnál kényelmi szempontból és kíváncsiságból egy ecsetesre váltottam. Emlékeim szerint idővel egy réteg keletkezett a tetején és így már nehéz volt vele dolgozni. Nagyon szerettem, de összehasonlítva a kedvencemmel (Catrice ecsetes) csak 3 csillag.

Nicy011
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 16.

szelesviki

2017. október 9.

Egy ideig szerettem mert tartós, viszont hátránya, hogy nekem nagyon hamar beszáradt :/

szelesviki
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 9.

Jdit04

2017. április 19.

Sajnálom, hogy már nem gyártják, ez volt a legtartósabb szemhéjtusom. Nagyon szépen lehetett vele dolgozni, annak ellenére is, hogy szinte kezdőként használtam. Nekem lila színű volt - valami mellé kaptam egyszer - így ezt kevésbé tudtam kihasználni, de ha gyártanának belőle, egy feketére szívesen beruháznék.

Jdit04
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 19.

MsBeataB

2016. november 5.

Ez volt a legeslegjobb szemhéjtusom. Nem maszatolt, szépen a helyén maradt, az állaga is jó volt. Amit most vagyok kénytelen használni, az a nyomába sem ér. Még mindig nem tudom feldolgozni, hogy már nem gyártják. :D

MsBeataB
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. november 5.

Sophie0727

2016. szeptember 12.

Anno megvettem, mert gondoltam, ez biztos jobban fog működni, mint a sima filces vagy tubusos kiszerelés. Csalódtam. Morzsolódott, kopott és nem lehetett vele túl egyszerűen dolgozni. Alapvetően rá sem bírtam nézni a polcokon amikor kifogyott. Senkinek sem ajánlanám.

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
Sophie0727
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. szeptember 12.

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
blessed

2016. július 10.

Ez volt a legelső szemhéjtusom, nagyon szerettem és nagy becsben tartottam; vettem hozzá anno egy ferde tusecsetet, szintén első. :) London baby árnyalatban volt meg, ami a barna a kollekcióban. Könnyű felvinni és egész nap tartott, nem mászott el. Azóta is ilyen lilás fényű/lila pigmentet tartalmazó barna tust keresek, egyelőre sikertelenül. Naná, hogy sajnáltam én is mikor kivonták..

blessed
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 10.

FKingu

2016. május 16.

Könnyen használható, szép fekete, sokáig elég. Szerintem sokkal jobb, mint a sima tus. Nem kenődik, de sminklemosó az könnyen eltávolítható.

FKingu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 16.

FReka

2015. november 18.

Sajnálom, hogy már nem kapható, ennyi pénzért tökéletes darab, nekem egész nap tartott, bárhova el mertem indulni ezzel a tussal. Fekete színben van meg, rendesen pigmentált, könnyű használni is. Bár a l'oreal kiütötte a nyeregből, nem dobtam ki és még van egy kevés a tégely alján. Legutóbb a halloween-i sminkemhez használtam, még mindig nincs beszáradva, sem romlottnak nem tűnt, pedig még akkor vettem, amikor kiárusították.

FReka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 18.

zompire

2015. szeptember 15.

Többször is újra vásároltam, nagyon szerettem. Sajnálom, hogy már nem kapható :(

zompire
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 15.

Emolliensek: Isododecane, Cyclopentasiloxane, Trimethylsiloxysilicate, Cyclohexasiloxane
Szilikonok: Cyclopentasiloxane, Trimethylsiloxysilicate, Cyclohexasiloxane
Színezékek: CI 77499

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.