Essence

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet feltöltötte: winniethepooh, az összetevőket feltöltötte: kiscsilli, Módosítva: 2015. február 12.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Mindegy, hogy kék, zöld, rózsaszín, vagy vegyes - miután használtad a lehúzható zselés alapot, bármelyik színes körömlakk után a zselés fedőlakkal ragyogó fényt adhatsz a körmeidnek.

Annie4

2014. szeptember 20.

Meg van a trükkje ennek a gél lakkozásnak, de ha rájön az ember akkor nagyon jó tartós lakkot lehet vele csinálni. Jó a fedése, szépen csillog. Nem szabad a körömágyra kenni az alaplakkot sem és ezt sem, mert úgy sokkal tartósabb. A led lámpához ajándékba adták a müllerben. Egy hete tart nálam, pedig a sima lakk 1, max 2 napig bírja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 20.

Happiness28

2014. július 16.

Rugalmas , az állaga kicsit sűrű . A színe az üvegben eléggé sárgás , felkenve és lámpázva már átlátszó lesz . Tényleg fényes lesz , de nekem nem tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. július 16.

bandita

2014. június 4.

Egy pirinkót vaskos állagú gél ez, nem tudom, hogy hosszú távon is szeretni fogom-e, de ma még imádom, az biztos!
Elsőre túlzásba estem, gömböcöt lámpáztam a manikűr tetejére, de még így is szép volt!
Amit érdekesnek tartok, az állagon kívül, hogy egy kissé, gondolatnyit sárgásan áttetsző a színe, féltem is tőle, hogy nikotinos stichje lesz a manikűrömnek! :D
Aztán lámpázás után már teljesen normálisan nézett ki, full áttetsző volt és ragyogó felületű.

Más márkák gél-fedőlakkjai is sárgásak? Kérném szépen a tapasztalt géllakozókat, hogy segítsenek ez ügyben.

Update1: Miután elkészítettem mindkét kezemen a termékcsaláddal a manikűrt, értettem meg, hogy jó lesz nekem ez a masszív állag, ugyanis van ennek egy óriási előnye: nem folyik szerteszét a körömágy mentén, és ha mégis jut belőle nem tervezett helyre, könnyedén letávolítható rózsafa pálcával.

Update 2.
Megszerettem ezt a fedőlakkot!
Az Essence otthoni géllakk-technika elemei közül szerintem ez az egyik legjobb termék, mert mind az állaga, mind a felületi tartóssága hozza a maximumot.
Soha nem mattosodott be a viselés során, pedig rendszeresen lakkoztam a kész gélmani felületére, színes normál lakkokkal, acetonmentes körömlakklemosóval dörzsiztem, munkahelyi alkoholos kézfertőtlenítőben áztattam.

Legfőbb erénye szerintem a RUGALMASSÁG. A majdnem fél cm hosszú szabad körömvégek óhatatlan koccanásai, sérülései meg se kottyantak neki, a körmökkel együtt hajlott.
Minden alkalommal úgy távolítottam el a gélmanit, hogy a manikűr a körömágyi lenövéstől eltekintve esztétikailag kifogástalan állapotban volt.
Egyik kolléganőmnek egy szépségszalonban egy hete készítettek gélllakkmanikűrt.
A körmei üvegszerűen töredeznek profizmussal felkent géllakkostul, mindenestül....

Méltán adtam neki az öt csillit. Remélem, ezt a lakkot be tudom majd építeni a géllakk rutinomba, és működni fog más primerek, lakkok fölött is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. június 4.

Update 2.
Megszerettem ezt a fedőlakkot!

Egyik kolléganőmnek egy szépségszalonban egy hete készítettek gélllakkmanikűrt.

Illatanyagok: Isopropyl Alcohol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!