Essence

Ár:   1099 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2018. január 16.

Laza állagú pigmentek és glitterek az egyedülálló, lélegzetelállító megjelenéshez.

15 árnyalatban elérhető

Ár: 300 Ft. , Eladó: CanadaFan
Állapot: Új, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: személyesen, postai úton

Lina14

2018. július 18.

a képen lévő, 03 life of the party van meg. mivel elég nagy szemcsés, ezért nem igazán való szemre, és körömre használom, ott szépen ragad és lesimítható

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 18.

random

2018. június 13.

nekem a 13 on fire van meg, ez egy aprószemű, holografikusan csillogó rezes vörös. a csomagolás üvegből van, ami cuki meg minden, csak serintem tök fölösleges. viszont egy szűkító nem ártott volna a tetejére, mint ami a nyx glittereken van, szóródik ez a cucc mindenfelé. a primere helyett duo ragasztóval tettem fel, bírta a kiképzést, nem hullott. életem második glittere, a csomagolást leszámítva jó. lehet még visszamegyek vagy a 15 cotton candy-ért (ez ugyanonyan aprószemű és holo) vagy a 03 life of the party-ért (ez nagyobb, olyan kis flitteres, ja és irizáló), ezeket swatcholtam még, és szépen csillognak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 13.