Essence

Ár:   800 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2020. május 13.

Kiszerelés:
Kategória:   Ecsetek

2018-as márciusi limitált kiadás

A nagy ecset illeszkedik az arc formájához, és igazán sokoldalú: kontúrozásra, pirosításra, highlighter és bronzosító felvitelére egyaránt alkalmas.

justnari

2019. április 24.

A különleges kiképzése miatt vettem meg, teljese jó, amit kell azt megcsinálja, a szálak nem túl durvák, érdemes beszerezni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 24.