Essence

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: glau17, Módosítva: 2018. november 5.

Kiszerelés:
Kategória:   Ecsetek

Limitált kiadás

A sűrű sörték ideálisak a korrektor textúrák – nem számít, hogy krémes, folyékony vagy púderes – lágy és sima eldolgozásához az arc minden területén.

Essence Girl Squad Ecsetek
Ár: 1000 Ft./db. , Eladó: CanadaFan
Állapot: Új, Helyszín: Budapest, fizetés: személyesen, postai úton

plinda

2019. július 29.

Nem terveztem több ecsetet venni, ugyanis már így is sok van a birtokomban, de annyira jópofa volt, hogy nem tudtam ott hagyni. Hiába van ilyen fura formája, abszolút kézre áll, könnyű vele dolgozni. A sörték is elég puhák.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 29.