Essence

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: glau17, Módosítva: 2018. november 5.

Kiszerelés:
Kategória:   Ecsetek

Limitált kiadás

Tökéletes a szemhéjpúder felviteléhez és eloszlatásához a mozgó szemhéjon – szuper gyorsan és könnyedén.

szeliger

2019. január 21.

Már azt hittem, hogy ezek az ecsetek nem lesznek nálunk kaphatóak, erre tessék, egy év késéssel megérkeztek. Négy csaj jött haza velem (minden ecset másik női névre hallgat), lehetetlennek tűnt őket kihagyni. Easy Elsa azt hozza, amit elvártam tőle, egy klasszikus szintetikus fejű ecset, a szemhéjfesték feltapogatására. Még csak szárazon próbáltam, megfelelően működik. Az ecset nyelét itt is csak dicsérni tudom, az én kezembe szépen simul, kénylemes a fogása. Szóval Elsa is jófej, megy az ötös.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. január 21.