Essence

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: glau17, Módosítva: 2018. október 30.

Kiszerelés:
Kategória:   Ecsetek

Limitált kiadás

A vékony, sűrű sörték ideálisak a lenyűgöző tusvonal és a tökéletesen hangsúlyos szemöldök elkészítéséhez.

Glami2002

2019. július 28.

Aranyos,jól néz ki de tus meghúzásához túl vastag a feje,szemöldök formázáshoz pedig túl puha.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 28.

KrdsDina66628

Korcsoport: < 18
2019. június 8.

Egyszerűen valami édesek ezek az ecsetek! Akciósan vettem meg őt , és egy két társát. Nagyon szuperül néz ki , és hozzá kell tenni nem egy kínai darab. Nem hullik , puha . Feladatát is betölti!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. június 8.

tamara428

2019. április 17.

A szemöldököm kiszínezéséhez használom január-február óta. Könnyű vele dolgozni, jól kézre áll és határozott vonalakat tudok vele húzni. Először kicsit puhának gondoltam (az előző ecsetem jóval merevebb volt), de könnyen megszoktam és sokkal jobban szeretem már a réginél.
Nekem tetszik a dizájn is, bejön ez a csajos vonal.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 17.

Nekem tetszik a dizájn is, bejön ez a csajos vonal.

rosa.love

2019. február 15.

Oszinte leszek: iszonyuan borzasztoan giccses, kicsit mindig megborzongok, ha ranezek:D
Szeretem az Essence ecseteket, de 3 Rossmannban voltam, es EGYIKBEN SEM arultak essence, catrice, vagy hasonlo ecseteket, csak For your beauty markajuakat (amik amugy szerintem kritikan aluliak). Na, szoval a 4. Rossmannban ott arvalkodott ez az ecset, pont szemoldokre valot kerestem, igy elhoztam. Ranezesre nekem nem tunt tul jonak, de kiprobaltam, es fantasztikusan teljesitett. Maga a design nem oszt nem szoroz, az ecset fogasan nem valtoztat szerencsere. Szepen lehet vele egyenes, vekony vonalat huzni, teljesen jol meg tudom rajzolni vele a szemoldokom hianyosabb reszeit is. Napi szinten hasznalom, szeretem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. február 15.

szeliger

2019. január 21.

Már azt hittem, hogy ezek az ecsetek nem lesznek nálunk kaphatóak, erre tessék, egy év késéssel megérkeztek. Négy csaj jött haza velem (minden ecset másik női névre hallgat), lehetetlennek tűnt őket kihagyni. Selena nem is okozott csalódást, bár én tust soha nem használok. Az alsó szemhéjra és a felső szemhéj tövére felvinni a festéket ugyanakkor nekem tökéletes. Kicsit keményebb, jól tart, könnyű vele dolgozni. Az egyedi nyélkialakítás pedig jól ül a kézben, pont megfelelő helyeken támaszkodik, nagyon kényelmes a fogása.
Rendben van szerintem ez az ecset mindenféle szempontból, valójában a négy ecset közül ezzel vagyok a legjobban elégedett, megy az öt csillag. Hab a tortán a nyélen lévő felirat: "Girls rule the world"

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. január 21.