Essence

Ár:   1399 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: szeliger, Módosítva: 2021. január 22.

Kiszerelés:
Kategória:   Ecsetek

2021. tavasz Good Luck Charm limitált kollekció része

Púder alapú termékek felvitelére és eloszlatására használható ecset

bernadettu

2021. február 28.

Utolsó darabot hoztam el a boltból, porpúderhez használom, puha és szép, Essence limitált kiadású púder ecsetben még nem csalódtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 28.

Boriskajuliska

2021. február 9.

Szeretem a limitált essence ecseteket így ezen sem gondolkoztam jött haza már az első találkozásunk alkalmával. Csini, puha, laza tömésű, az én ízlésemnek talán picit túlságosan is de a 4*-ot megérdemli.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. február 9.

szilvike94

2021. február 9.

A második essence púderecsetem. A 2019-es karácsonyi limitált is megvan, aminek a szárában mindenféle csilivili karácsonyi cucc úszkál (akinek van biztos tudja). Szóval azt a púderecsetet is imádom, azóta máshoz nem is nyúltam. Viszont ennek szőre nem annyira tömött, mint a másiké, így őt avattam fel pirosítós ecsetnek a másik meg marad a púderecsetem. Amúgy ha ebből a rosegold szárúból gyártanának egy szettet tuti megvenném az összeset. Amúgy a szőre mindkettőnek szuper, jól felveszik a terméket, szépen lehet velük oszlatni. Aki lát még belőle vegye meg, alapdarab. :-) Meg amúgy is érdemes egy alapszettet simán össze lehet tőlük állítani. Igen....lentebb írtátok, hogy aliról is lehet ilyen szépet venni, de én pl azoknak a szőrével sose voltam 100%-osan elégedett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 9.

fagas

2021. február 8.

Iszonyú jó kis ecset ez szerintem is kérem szépen - a kolleginák lentebb már mindent leírtak vele kapcsolatban. Nem is szaporítom a betűket, aki teheti, szerezze be!;-))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. február 8.

adra

2021. február 8.

Uhhh, úgy csaptam le rá a polcon mint sas a sánta pocokra :) Nagyon szuper puha , cukin néz ki, púderezésre használom. 10/10 :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 8.

Alsace

2021. február 6.

Én sem tudtam otthagyni ezt a csajos ecsetet, bronzosításra használom, szuperül viszi fel a terméket az arcomra. Pihe puha, imádok vele sminkelni :)))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 6.

szofka77

2021. január 28.

En is amint meglattam DM-ben muszaj volt megvennem! Gyonyoru igazi pink csajos ecset, meg hat ilyen tobb ugysem lesz. Elegedett vagyok vele en puder es pirositohoz is hasznalni fogom, bar azert 1399Ft kicsit sok erte, de latva a tobbit DM-ben azok is annyik es nem ilyen szepek. Ezt a minoseget nezve egyebkent kinai ecsetek is tudjak amik csillisek a kinaiknal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 28.

Kamea

2021. január 28.

Annyira illegette magát a DM polcon, hogy nem volt szívem otthagyni. A nyele engem a Catrice 2019-es nyári bronzerecset nyelére emlékeztet, csak ez púderecsetnyi nagyságú. Én pirosításhoz túl nagynak találom, így púderezésre használom. Az Artdeco Transculent Shimmer, illetve az ugyancsak Artdeco nocolor púderekhez vetettem be. Most télen ideiglenesen felhagytam a bronzosítással, de majd a bronzerekhez is jól jöhet. Újabb gusztusos és jó minőségű ecset a márkától. Hajrá essence!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. január 28.

szeliger

2021. január 26.

Azt hittem, hogy már van nekem itthon ugyanilyen méretű Essence ecsetem, de niiiincs is:)
A legjobban a 2019.évi karácsonyi púderecsethez hasonlít, a fej egy picit nagyobb és mivel a tövénél az átmérője ugyanakkora, ezért kevésbé tömöttnek tűnik. A fogása jó, a rozé arany nyele miatt pedig a lányom már le is nyúlta.
Pihe-puha, finom szálú púderecset, nézegetni is jó, árban sem elérhetetlen, mindenki megtalálja majd, hogy melyik pirosítójával működik a legjobban. Nekem a kedvenc kis highlighter-emhez is jó (lett volna).

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. január 26.