Essence

Ár:   1495 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: szeliger, Módosítva: 2019. április 15.

Limitált kiadás

Folyékony highlighter pipettás adagolóval, amely rózsás árnyalatának köszönhetően pirosítóként is használható.

Kremcica

2019. április 18.

Amint megláttam itt a km-en tudtam hogy kell nekem. Szeretem az ilyen kombinált, kettő az egyben termékeket. Régóta kerestem már ilyen highlighter+pirosítót és nem csalódtam, csodaszép. Gyönyörűen pigmentált, elég egy csepp a pipettetáról amit a blenderemmel oszlatok el (van hogy az ujjaimmal). Arany csillámok vannak a rózsaszínes alapban. Fényes de nem discofény, inkább olyan igazán egészséges arcfényt és pici rózsaszínes színt varázsol a pofimra. Essence termékhez képest picit drága főleg a mennyiséget tekintve, de mivel kevés kell belőle számomra maximálisan megérte az árát.
U.I.: múlt szombaton (04.13.) vettem a Müllerben, bár limitált kollekciós de még kapható!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 18.