Essence

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet feltöltötte: AkInImOd, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2017. július 24.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Ez a fedőlakk gumis-matt hatást biztosít. Gumicukor illatú.

1 változatban kapható: 31 bounce bounce

Kremcica

2018. október 30.

Fedőlakknak jó, de se gumihatás, se matt hatás, se gumicukor illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 30.

Fedőlakknak jó, de se gumihatás, se matt hatás, se gumicukor illat.

aranyiviki

2017. október 21.

Hmm,hát nem is tudom hol kezdjem.. sajnos nem az amire számítottam, én is azokat tapasztaltam amiket az előttem véleményező lányok írtak. Nem teszi mattá a lakkot, gumis hatása sincs. 350 forintért jutottam hozza, így igazából nem bánom hogy megvettem, fedőlakknak el lehet használni

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 21.

Ciklon3

2017. augusztus 27.

Száradása átlagos. Látványra se nem fényes, se nem matt :-) Kicsit mintha tompítaná a színeket, amire felkenjük

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 27.

anna22

2017. március 16.

Hátna. Ez se jött össze úgy, ahogy akarták. :D
Bár lehet, több rétegben gumis... Nemtom. Annyira nem is matt. Hmmm.
Az illata is nagyon-nagyon enyhe.!
Nem nyert meg, de azért el fogom fedőlakkozni, mert nem szörnyű annyira, csak nem az, amire vágytam!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 16.

Hátna. Ez se jött össze úgy, ahogy akarták. :D
Bár lehet, több rétegben gumis... Nemtom. Annyira nem is matt. Hmmm.
Az illata is nagyon-nagyon enyhe.!

sutee

2016. november 1.

Fél-matt hatást kölcsönöz, aki ilyenre vágyik az szeretni fogja, nekem nagy csalódás volt, olyan, mintha a lakk félúton meggondolta volna magát, hogy ő most nem szárad teljesen mattra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 1.

julietdead

2016. július 30.

Előszöris: nem. matt.
Nem, és nem is lesz az. Úgy néz ki, mintha egy fényes lakkot összetapizna valaki zsíros kézzel... Lehet valakinek ez a félig matt hatás bejön, de nekem ez szörnyű :D sajnálom, hogy megvettem mert nem erre számítottam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 30.

Előszöris: nem. matt.

AkInImOd

2016. július 2.

A gumicukor illat lágyan stimmel, mialatt félszárazzá válik a felvitt körömre a lakk - viszont az eleve matt lakkjaimnak fényt ad! Nem durván, de nem segíti a lemattítást, hanem semi-mattá teszi. Aki ilyet keres, annak szívesen eladom, mert a száradási idejével nincs baj, de én nem azt kaptam, amire számítottam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 2.

Alkoholok: Isopropyl Alcohol
Illatanyagok: Ethyl Acetate, Isopropyl Alcohol

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.