Essence

Ár:   949 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet feltöltötte: masnis, Módosítva: 2014. december 18.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

2013 november-decemberi limitált trendkiadás

Színek: 01 joy to the world!, 02 run, run rudolph!, 03 light up the tree!,04 sugar plum fairy.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

dnoule

2014. június 17.

A zöldet megvette barátnőm..akciós volt. Nekem nagyon bejött :) jól fed és a csillám része isteni :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 17.

nyarigabi

2014. június 1.

Jól fedett, nagyon olcsó volt, de 4-5 felkenés után kb. fél év alatt beszáradt mindkét szín.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. június 1.

Babika20

2014. március 30.

Nekem a pirosas -csillám párosítás van meg, 300 ft alatt jutottam hozzá drogériában. A színe nagyon szép, a kivitelezés ötletet, praktikus,és ennyi pénzért ez meg is éri!! fedőlakkot nem tettem felé, mert a sima szín alapból egy nagyon sűrű vastag lakk szerintem, plusz a csillámos úgyis húz rá egy réteget...nekem a 2. napon már voltak lepattogzások.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 30.

bandita

2014. január 11.

A régi Colour3 verziókból a mai napig őrzöm a csodálatos kéket, és pontos mását külön-külön sem bírtam fellelni sehol.
Nagy bizalommal akartam lecsapni az "új" széria utolsó darabjai közül legalább a burgundi-aranyra, de.....kellemetlen ilyet írnom, de különösen a régi verziók csodás fényét tekintve ez a kollekció számora silány, filléres holmi.
Adva van egy intenzív, még csak nem is selymesen fénylő alapszín, és beterítem vegyes szemcseméretű csillámmal, miközben szerencsétlenkedek a másik üvegcse útban lévő terjedelmével. nemnemnemnem...nagyon nem.
Kérem vissza a régi verziót, ahol az alapszín már önmagában is egy csoda volt, a mélyfényű, tökéletes kéket, a simulós, lilás irizáló pelyhekkel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. január 11.

OAdrienn

2014. január 10.

A 03 light up the tree! árnyalat van meg. Nagyon szép mind a kettő szín és gyorsan is száradnak, de a minősége nem tetszik. Csak 2 nap és már szinte minden körmömön lepattant. Annyira sajnálom, mert tényleg jól mutat a zöld az ezüsttel, de ez a tartósság kritikán aluli. Így csak egy pont jár neki...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 10.

fuge7

2014. január 5.

A 04 - sugar plum fairy színűt vettem meg.
Szép a színe, 1 rétegben is intenzív az alap, a csillámos is szépen mutat 1 rétegben, de nekem már másnap pattogni kezdett (kb. 24 óra eltelte után).... Pedig rendesen lepolíroztam, zsírtalanítottam a körmeimet, ahogy szoktam.
Valamint engem nagyon zavart, hogy ilyen kétvégű, az első használatnál rögtön az ölembe is ejtettem az ecsetet, még szerencse hogy otthoni cucc volt rajtam. :/
3* és 4* között hezitáltam, de tényleg mutatós, gyorsan elkészültem vele, és vállalható marad minimum 2, de ha vigyázok rá, 3 napig is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 5.

A 04 - sugar plum fairy színűt vettem meg.

KataaBabaa

2013. december 30.

Én is a Joy to the world-öt vettem meg, és nagyon tetszik, Az alapszín is tetszik, de az igazi szerelem az arany fedőlakkja:) elég sok csillám van benne, és szép a színe, egyszerűen tökéletes :) tartós, nem kopott le kb 4 napig. Hamar megszáradt, szépen és vékonyan terült. Szóval én imádom, szerintem felvásárolom belőle amit még találok. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 30.

Umesyan

2013. december 28.

A Joy to the world-öt vettem meg, a színe nagyon tetszik, egyből muszáj volt kipróbálnom, ahogy hazaértem a zsákmányommal. Féltem, hogy jelenleg nem fog jól mutatni a körmeimen ez a lakk (betört 2-3 körmöm is, ezért visszavágtam az összeset egészen picire - ilyenkor a sötétebb színek borzasztóak), de kellemeset csalódtam, mert teljesen vállalható. :) Egyébként a fedése szuper, a második réteget tulajdonképpen csak megszokásból kentem fel, semmi szükség nem volt rá. A tartósság terén is kiállta a próbát, végre nem pattogzott, a karácsonyt túlélte a körmeimen alap és fedőlakk nélkül (tesztelési fázis, óje ;) ). Összességében csak jókat tudok mondani erről a lakkról. Örülök, hogy megvettem, pedig elég sokat vacciláltam!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 28.

csevelin96

2013. december 23.

A Joy to the world árnyalatot vettem meg, már 4 napja fent van a lakk a körmeimen és csak egy nagyon minimális kopás látszik a körmök végén. 1 réteg is elég volt számomra a tökéletes fedéshez, nagyon tetszik, nem bántam meg, hogy megvettem!:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 23.

vlilla0522

2013. december 3.

a 04 sugar plum fairy árnyalatot vettem meg, ami nálam nem teljesített túl jól. már második nap pattogzott, de magamon hagytam, mert szerettem volna megmutatni tesómnak. mire oda jutottam, h megmutatom neki, már nem éppen voltak szépek a körmeim.
a színe nagyon tetszik, de a tartóssága miatt inkább ajánlanám az ehhez nagyon hasonló (és olcsóbb) golden rose rich colour 28-as lakkot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 3.