Essence

Ár:   849 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: masnis, Módosítva: 2015. március 25.

2013 november-decemberi limitált trendkiadás

01 golden girl verzióban kapható

Glara

2014. január 1.

Ha még nem tettétek, akkor semmiképpen ne vegyétek meg! Ez maximum játszani jó. megpróbáltam felapplikálni a szememre a szilveszteri sminkemhez, de botrányos. A formáját csak a tartóban őrizte, amint kivettem felpenderedett és szanaszéjjel állt, pedig tudok műpillát ragasztani. Nagyon kemény, nagyon mű, az aranyozás gagyi. Tényleg, szerintem ez egy vicc, ment is a kukába.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 1.