Essence

Ár:   1249 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2020. június 29.

Kiszerelés:
Kategória:   Ecsetek

2017-es szeptemberi-októberi limitált kiadás

A puha, lekerekített ecsetfej ideális pirosításhoz, "draping" technikához.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

herczegno33

2018. november 10.

Nagyon szeretem, egy újabb szuper essence termèk. Kár, hogy az ecseteir felènk nehèz beszerezni, de a márka szuper. Ezzel az ecsettel a pirosítót tökèletesen fel tudom tenni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 10.

stripedpanda

2018. augusztus 13.

Nagyon jó ecset, szépen fel lehet vele vinni a porolós vagy túl pigmentált pirosítókat is, természetes lesz a végeredmény. Szeretem, puha és mosáskor sem hullik a szőre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 13.

viki0322

2018. február 8.

Nagyon szeretem, pirosításra, kontúr satírozásra szenzációs. Sosem csalódtam még essence ecsetekben.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 8.

Leoni

2018. január 30.

Nagyon praktikus, leginkább pirosítók felvételéhez alkalmazható (de természetesen kinek mire válik be), igazán színvonalas szintetikus ecset!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 30.

brethalia

2018. január 21.

Negyedik és egyben kedvenc pirosító ecsetem. Az Essence Bloom ecset után következett (őt inkább befogtam bronzosításra) és nagyon szeretem használni. Puha, tömött a szőre, szépen oszlatja el a festéket az arcon. 5*!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 21.

Boriskajuliska

2017. december 25.

Nem volt rá "szükségem" csak tetszett. Rövidebb, tömöttebb, puhább a szőre mint más drágább ecsetem. Pirosításhoz bronzosításhoz is tökéletes. Szerettem volna még venni belőle ajándékba, de addigra elkapkodták (és milyen jól tették:) Kár hogy limitált volt. Ha valaki véletlenül talál egyet kettőt, vegye meg bátran, szeretni fogja.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. december 25.

lovecreams

2017. december 14.

Tökéletes! Pirosító, bronzosító, púder és highlighter felvitelére is alkalmas. Puha, szép a dizájna, olcsó és könnyen tisztítható. Vegyétek, amíg lehet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 14.

Makk Zsuzsó

2017. december 9.

Eddig még nem csalódtam Essence ecsetekben, ezzel is abszolut elégedett vagyok. Viszonylag laza szerkezetű, puha ecset, szépen fel lehet vinni vele a pirosítót.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 9.

Essie

2017. november 25.

Púder felvitelére használom, jól működik. Szerintem érdemes Essence ecseteket venni, olcsók, puha szintetikus szálak vannak bennük, könnyen tisztíthatók, és a dizájnjuk is aranyos, fiatalos szokott lenni. Van egy Real Techniques 4 darabos szettem, és szerintem az Essence ecsetei nem sokban maradnak el tőlük. Azt hittem, ezt a kollekciót csak a Müllerben lehet majd kapni, de nagy meglepetésemre tegnap a Rossmannban volt egy jó adag kitéve, gyorsan vettem is a szemre való ecsetekből, amikről lemaradtam korábban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 25.

0bikbik0

2017. október 23.

Mint minden essence ecset, ez is kiváló ár-érték arányú. Szépen felveszi a pirosítót, és még szép is :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. október 23.