Essence

Ár:   949 Ft   Kategória:   Egyéb

A krémet feltöltötte: szeliger, Módosítva: 2019. január 16.

Kategória:   Egyéb

2017-es szeptemberi-októberi limitált kiadás

Enyhe szappan sminkecsetek és szivacsok tisztításához.

p.bettina

2019. június 7.

Pont bajban voltam, mert nem rég fogyott el a tisztító spray-m. Aztán most a napokban nézelődtem a Rossmann-ban és megláttam a kiárusításos termékek között. Sosem használtam még ehhez hasonló ecset tisztító, de kb. 300 ft volt, úgyhogy azonnal a kosaramban landolt. 2 volt összesen, úgyhogy mindkettőt megvettem és milyen jól tettem. Szuper könnyű használni, nagyon minimális mennyiséget kell az ecsetekkel felvenni belőle és az ecseteim komolyan olyanok tisztítás után, mintha újak lennének!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 7.

petra095

2018. augusztus 6.

Barátnők ajánlására vettem meg úgy gondoltam hogy nincs rá szükségem de 350 Ft-ért mégsem hagyhattam ott. Minden ecsetemet az utolsó foltig kitisztította és nem is kellett vele sokat bajlódni. Nem tett kárt az ecsetek minőségében.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 6.

fairynorah

2018. június 9.

Akciós kosárban találtam, aranyos volt a dobozka, úgy voltam vele később is jó lesz szappantartónak 😂😅 Jól tisztít, egyedül a folyékony rúzsomat nem bírja kiszedni az ecsetből, minden mást viszonylag gyorsan-könnyen kitisztít.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 9.

Timi01

2018. június 4.

Én természetesen észre sem vettem, hogy van a szappan alatt valami. Jellemző. Csatlakozom az előttem szólókhoz, szerintem is szuper termék. Minden ecsetet tökéletesen tisztít, még a világosabbak is visszakapják az eredeti színüket. Zsírosabb alapozókkal, korrektorral, mindennel elbánik. Nagyon sajnálom, hogy limitált kiadás (jó lenne nyárra visszakapni a kis flamingókat :) ) de 2 hete vettem még egyet, érdemes az akciós dobozkákban figyelni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 4.

csikosribizli

2018. február 26.

Nagyon örülök, hogy megvettem anno. Szuperül tisztítja az ecseteimet, a természetes szőrű Ebelin ecsetem sem bántja. Kíváncsiságból kipróbáltam szivaccsal is, ahhoz is jó, csak sokat kell vele szöszmötölni. Igazán egyszerű használni, nagyon sajnálom, hogy nem vettem meg az összeset, amivel csak találkoztam drogériákban :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 26.

Black Fairy

2018. február 9.

Meglepően jó termék, nagyon szépen tisztít, még a világos ecseteimből is kiszedi az összes sminket - sajnos a fehér ecseteim teljesen fehérek ezzel se lesznek már, de nem számít. Sokkal jobb, mint amiket eddig használtam ecsettisztítók (illetve samponok), nem töri a szálakat, nem "szárítja" őket (samponnál megesett, hogy a szintetikus sörték eltörtek, vagy "megkeményedtek"). Az ára is baráti, kicsi sajnálom, hogy csak egyet vettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 9.

draculina

2018. január 20.

Akciósan vettem pár napja mert nem tudtam tisztára mosni pár ecsetemet. Szerencsére kiszedett mindenféle sminket mindenféle ecsetből, szóval szerintem hasznos dolog.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 20.

Kokapu

2018. január 15.

Jöttem egy kicsit felpontozni, mert nekem teljesen jól bevált. Igaz, nem rendeltetésszerűen használom :D
Szóval, én csak a szappant használom, amit ki sem szoktam venni a dobozból. Az ecsetet megnedvesítem, néhányszor áthúzom vele a szappant, azután pedig a rücskös szilikon ecsetmosómon habosítom fel. A végére mindig a blendert hagyom, így mire a szivaccsal végzek, a szappan is tiszta lesz. Egyébként nekem éppen a blender miatt érdemli meg az 5 csillagot, mert nagyon szépen megtisztítja, még a makacsabb alapozót, krémes kontúrt is kiveszi belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. január 15.

Makk Zsuzsó

2017. december 21.

Egyelőre nem éreztem rá a használatára, nem igazán tudok mit kezdeni vele. A használathoz a szappan részt ki kell venni, hogy a műanyag rácsocskához hozzáférjünk és vagy kézben tartani, vagy beletenni a kupakjába. A lényeg az, hogy a végén minden trutyis lesz és magát a tokot is el kell mosni, ami plusz munka. Szerintem nem kell ekkora haccaccáré, a folyékony szappannal átmosás teljesen működőképes módszer. Ez a szivacsszerű rács sem túl hatékony, ha már mindenképp kell valami, amin ide-oda huzogatjuk a behabozott ecsetet, akkor az a szilikonos rücskös izé megfelelőbb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 21.

szeliger

2017. december 3.

Nem volt egy igazán átgondolt döntés, a flamingós vidám csomagolása miatt nyerte meg a szívemet. A tető csavarosan nyílik, alatta kesernyés, kínai tornacipő szagú szappan, ugyanakkor nem vagyok teljesen meggyőződve arról, hogy ez valóban a szappan illata, mert használat közben nem igazán érezni, lehetséges, hogy inkább az alatta lévő ecsetmosó műanyaglapocskáé. A műanyaglap hasonlít egy durva lukacsos szivacshoz, kb. fél centi vastag lehet. A szappant szintetikus ecsetekhez ajánlják és minden nehézség nélkül jól használható. Ecset a víz alá, pár húzás a szappan felületén, majd a tokjában lévő műanyaglapon megdörzsölni, öblíteni és már készen is van. Abba csak mostanában gondoltam bele, hogy vajon milyen lesz, amikor a szappan már fogytán lesz, de ez még odébb van.
A használat egyszerű, a termék ötletes, ugyanakkor árban az ecseteim tisztítására eddig használt Baleás samponnal nem veszi fel a versenyt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. december 3.